17.Гру.2013

“Айнтрахт” зупинив “Байєр” у Леверкузені

Підопічні Самі Хююпя вийшли на цей матч з хорошим настроєм. По-перше , на тижні команда зуміла пробитися в плей- офф Ліги чемпіонів. По-друге , леверкузенці вже знали про те , що “Баварія” виграла свій матч , а “Боруссія” звела внічию. Отже , у команди був шанс виграти і не відстати від мюнхенців , заодно ще більше відірвавшись в турнірній таблиці від дортмундців . ” Аптекарі ” виграли чотири матчі поспіль і шість поєдинків з семи останніх зустрічей. Дванадцять перемог , нічия і дві поразки – кращий результат ” Байєра” після п’ятнадцяти стартових турів Бундесліги. “Айнтрахт ” на тижні оформив вихід у плей- офф Ліги Європи з першого місця, але в Бундеслізі команда не перемагала вже десять турів поспіль – в останній раз з ” орлами ” відбувалося подібне дванадцять років тому. Правда , з наставником команди Армін Фе таке трапилося не вперше. При цьому “Айнтрахт ” вперше за останні тридцять чотири роки буде замовити , залишаючись учасником трьох турнірів. Нагадаю , 34 роки тому команда виграла в підсумку Кубок УЄФА. ” Орли ” завоювали на виїзді більше очок ( вісім ) , ніж удома ( три бали). “Айнтрахт” не виграв жодного матчу з трьох останніх , які відбулися в Леверкузені – остання перемога франкфуртцев на ” БайАрені ” відбулася п’ять з половиною років тому. “Байєр” залишається однією з трьох команд , які ще не програвали вдома в рамках Бундесліги ( сім перемог і нічия – “Баварія ” і гладбахской “Боруссія ” виграли всі свої домашні зустрічі). Поки травмований Сідні Сем , обов’язки лідера взяв на себе обов’язки лідера – кореєць забив шість з останніх десяти голів своєї команди.HollyDolly

У стартовій складі ” Байєра ” замість дискваліфікованого Спахіч зайняв Волльшайд , чемпіон команди по виграних єдиноборств . Гостям довелося грати без травмованих лідерів Майера і Айгнера . Господарі поля відразу ж заволоділи територіальною ініціативою , давши зрозуміти , що нікуди не поспішають , але мають намір добитися перемоги в цій зустрічі . Втім , і гості не збиралися відбувати номер: вже на п’ятій хвилині зустрічі Розенталь ” розрядив свою ліву гармату ” , але влучив у Донаті . А на дванадцятій хвилині Ян міг вивести ” Айнтрахт” вперед після того , як завдав небезпечного удару головою ( Дзамбрано зробив навіс) . У тому епізоді “Байєр” врятувала штанга. Господарі у відповідь заробили право на перспективний штрафний , який був виконаний невдало. Поступово намітилося деяке перевагу гостей в кількості атак і моментів , команда Фе виглядала дуже свіжо і цікаво. На 21 -й хвилині молодий захисник “Айнтрахта” Юнг змістився з м’ячем у центр справа і завдав класний , але неточний удар по воротах Лено . А от господарі поля не поспішали турбувати Кевіна Траппа . Кілька хвилин по тому Сон мало не втік на ударну позицію , але Карлос Дзамбрано пустився навперейми корейцеві і в неймовірному підкаті зупинив півзахисника ” Байєра”. Намагалися забити Шрек і Хоселу , змушуючи Самі Хююпя нервово морщити лоб . “Байєру” набагато частіше доводилося оборонятися , ніж атакувати , але по- справжньому небезпечних моментів ( окрім удару Розенталя ) “Айнтрахт ” все ж не створив. Інша справа , що у леверкузенців в першому таймі не було взагалі нічого.

Другий тайм ” Байєр” почав більш активно , і вже на 47 -й хвилині Крузе відзначився хорошим ударом з середньої дистанції – Трапп зумів перевести м’яч на кутовий. ” Фармацевти” завелися , їх атакуюча гра стала більш змістовною. На 51 -й хвилині після подачі у виконанні Кастро з флангу Волльшайд пробив головою , потрапивши у воротаря. За хвилину Крузе пройшов по місцю правого інсайда і прострілив у напрямку Кісслінга , у якого Дзамбрано буквально зняв м’яч з ноги. Зате на 61 -й хвилині гостям вдалося вийти вперед : Юнг видав блискучу навісну передачу з правого флангу , Русс виграв боротьбу в повітрі і забив свій третій гол у сезоні , 0:1 ! Відразу після цього леверкузенці провели свою атаку , яка закінчилася знижкою Кісслінга на Донаті і потужним ударом останнього – Трапп врятував ” Айнтрахт” від неприємностей. Трохи пізніше Емре Кан завдав неточного удару в падінні через себе. Хююпя зробив відразу подвійну заміну в складі своєї команди , посиливши і без того потужну атаку. На 70 -й хвилині ” орли ” заробили право на штрафний , і після удару Джакпа м’яч пролетів в сантиметрах від перекладини воріт ” Байєра”. Леверкузен провів контратаку , в кінці якої Топрак упустив блискучий момент . Після цього Фе кинув у бій Барнетту , якого вболівальники “Байєра ” зустріли свистом – все ж Транквільо багато років віддав леверкузенського команді. На 80 -й хвилині Трапп парирував удар Сона , а Юнг не дозволив Кісслінг зіграти на добиванні. А ” Айнтрахт ” не дозволив “Байєру ” відігратися , виграв свій перший поєдинок за десять останніх турів , ще й пенальті не реалізував вже в компенсований час ( Лено перевів у штангу удар з “точки” від Хоселу – одинадцятиметровий заробив Бакалорц ) . Цей результат на користь і “Баварії” , яка відірвалася від найближчого переслідувача , і ” Боруссії” , приблизившейся до ” Байєру” .

Отдых и комфорт представляет – пластиковая мебель для дома лучшая мебель для вас.