16.Гру.2013

“Атлетіко” не залишив шансів “Валенсії”

Закривати програму недільного ігрового дня Приклади належало матчу , який мав дуже цікаву і яскраву вивіску – мадридський “Атлетіко ” приймало на “Вісенте Кальдерон ” ” Валенсію”. Посеред тижня команди провели не мають турнірного значення поєдинки єврокубків , але , якщо ” матрацники ” обіграли ” Порту” в рамках Ліги чемпіонів , то ” кажани ” і перемоги не домоглися , розійшовшись миром з “Кубанню” , та й грали в турнірі рангів ні ж .HollyDolly

Прямими конкурентами ” Атлетико ” і ” Валенсію” вважати не доводилося , бо після 15 зіграних турів у мадридців було в два рази більше очок , а місця в турнірній позиції були дуже далекі один від одного. Так , команда Дієго Сімеоне , в разі перемоги , наздоганяла б лідируючу “Барселону ” і відривалася від ” Реала” , тоді як дружина Мирослава Джукіча не піднялася б навіть до єврокубкової зони. Проте , принциповість протистояння і той факт , що в минулому сезоні “Атлетико” взяв у матчах з “Валенсією” лише одне очко , говорили на користь інтригуючого протистояння.

Гості в стартові хвилини не посоромилися взяти контроль над м’ячем у свої руки / ноги , але не можна було сказати , що “кажани” вели гру – “Атлетико” усвідомлено дозволяв “Валенсії” возитися з м’ячем , розраховуючи на вільні зони і швидкі випади. Перевагу у володінні м’ячем команді Мирослава Джукіча нічого не давало , бо загострити гру на чужій половині їй не вдавалося. ” Матрацники ” ж у своїх атаках поступово все ближче підбиралися до володінь Дієго Алвеса , змушуючи гостей великим числом відходити в оборону.

В цілому , хід матчу нагадував класичні матчі “Атлетико” поточного і від частини минулого сезону. Спокійний розмірений темп , в якому ” матрацники ” часто відчувають себе , як риба у воді. Фірмовий пресинг підопічні Дієго Сімеоне практично не використовували , бо ” Валенсія” не давала для того приводу, а форсувати хід подій не бажали. Господарі методично видивлялися можливість для проведення разючої атаки , левантійці ж це розуміли і намагалися грати якомога щільніше.
Після закінчення півгодини гри швидкості дещо зросли , команди зметикували кілька непоганих підходів , але до реальних загроз воротам справа не доходила. І Дієго Алвес , і Тібо Курнтуа змушені були відверто нудьгувати , бо з ударами справа йшла зле – їх просто не було. Кінцівку “Атлетико” провів активніше , підтискаючи левантійців , але тим варто було віддати належне – “Валенсія” , що пропускає по ходу сезону багато і від кого завгодно , оборонялася надійно і без відвертих помилок. Внаслідок цього , на перерву трибуни “Вісенте Кальдерон ” проводжали свою команду легким посвист .

У перерву наставники обійшлися без замін , а з відновленням гри нарешті відбувся і перший небезпечний момент . Це Вілья вивів на ворота Алвеса Дієго Косту , але форвард не зумів переграти свого тезку . “Валенсія ” тут же і сама продемонструвала зуби: Каналес завершив контратаку левантійців трохи неточним ударом. Але випад гостей був винятком на тлі тиску господарів. Свідчила про це і чергова комбінація “Атлетико” , коли гості вибили м’яч на Турана , а Арда смачно зарядив над поперечиною !

” Матрацники ” взялися в своєму стилі ” душити ” ” Валенсію “, а та упустила ту нитку , за яку можна було вхопитися , щоб не втратити цю гру. Дієго Косту запустили у швидкий випад , який нападник завершив точним ударом – 1:0! Шанси гостей на успіх почали стрімко падати , коли тільки вийшов на поле Рауль Гарсія підкараулив рикошет від Ромеу і сильним ударом прошив Алвеса – 2:0!

Оформити дубль і погром ” лос чес ” міг Коста , коли сам заробив і пробив пенальті , але Дієго Алвес нагадав , що він майстер з відбиття одинадцятиметрових . Однак через пару хвилин форвард намалював левенькую точку і вже другу спробу реалізував – 3:0! До цього часу у “Валенсії ” як і раніше не було жодного гольового моменту. “Атлетико” як грізний шахіст розіграв чергову партію , не дозволивши опоненту зовсім нічого.

Президент «Управленческой компании «Центр микрофинансирования» сигал павел абрамович удостоен благодарности президента РФ за заслуги в поддержке и развитии малого и среднего предпринимательства.