16.Бер.2017

“Атлетіко” оформив вихід в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів безгольовою нічиєю з “Байєром”

У глибині душі молодий наставник “Байєра” Тайфун Коркут мріяв про те, що його підопічні зможуть зачепитися за загострення інтриги в боротьбі за путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Але все ж навіть з перших хвилин матчі в Мадриді було помітно, що леверкузенці не вірять в можливість свого успіху. Німецька команда намагалася виконувати установку використання командного пресингу на чужій половині поля, але діяли вони без вогника в очах, так що ніякої тривоги ці дії у “матрацників” не викликали. Проте перший момент в матчі змогли створити саме гості – Камплі знайшов у штрафному майданчику суперника Фолланд, який з розвороту пробив поруч зі штангою.

“Атлетіко” після цього постарався додати, і це частково вдалося – команда Дієго Сімеоне впевнено контролювала м’яч, а “фармацевтам” залишалося сподіватися на рідкісні контратаки. Ці контратаки у гостей виходили досить гострими – Брандт і Ернандес мали потенційні шанси відзначитися забитим голом, але перший забарився і був накритий, а другий пальнув вище цілі метрів з восьми. Але два найбільш реальних шанси відкрити рахунок в матчі мали мадридці – Корреа і Коке били по воротах практично з однієї і тієї ж позиції, але в різні кути воріт, але в обох випадках чудово в рамці грав Лено, кінчиками пальців переводячи м’яч на кутовий. У підсумку, на перерву команди пішли за рахунку 0: 0.

У другому таймі команди заграли активніше – “Байєр” почав ризикувати, відряджені в атаку великі сили, завдяки чому у “матрацників” з’являлися шанси для швидких контратак. Знову в дебюті тайму мав нагоду відзначитись забитим голом Фолланд, але знову-таки його удар в дальній кут мети не досяг. “Атлетіко” відповів спершу моментом Корреа, який красиво обіграв двох суперників, але пробив з шести метрів поруч зі штангою, а потім Грізманн елегантно перекидав Лено, проте також трохи не влучив у площину воріт.

В середині другого тайму німці втратили свій останній реальний шанс зачепитися за інтригу в протистоянні, загубивши просто забійний момент – після обрізки Хіменеса Брандт вискочив 1 на 1 з воротарем, але не переграв Хмари, на добиванні Фолланд також не зміг з двох спроб заштовхати м’яч у ворота повз воротаря, а подальший удар від Ернандеса з гострого кута виявився трохи неточним.

У подальшій зустріч закінчувалася досить спокійно. Команди розійшлися безголевим світом. “Атлетіко” гратиме в чвертьфіналі Ліги чемпіонів з суперником, який визначиться при жеребкуванні в п’ятницю, 17-го березня. “Байєр” ж може сконцентруватися на виправленні ситуації в Бундеслізі.