26.Бер.2015

Австралія в гостях ледь не обіграла Німеччину

images-47Вельми цікавий товариський матч приймав стадіон імені Фріца Вальтера в Кайзерслаутерні. Однойменний футбольний клуб, чотири рази вигравав Бундеслігу, нині не відіграє у вищому дивізіоні, тому на місцеву арену регулярно заглядає національна збірна Німеччини. На цей раз, в рамках підготовки до зустрічі зі збірною Грузії у відбірковій кампанії чемпіонату Європи 2016 року, “Бундестім” проводив спаринг з командою Австралії. Пікантності ж цій зустрічі додавав той факт, що найкраща збірна світу, тріумфував на мундіалі в Бразилії, зустрічалися з переможцем Кубка Азії.

Після перемоги на чемпіонаті світу головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов і ряд ключових виконавців команди відрапортували про те, що наступна мета – перемога на першості Європи у Франції. Однак відбір до ЄВРО-2016 “Бундестім” почав не настільки впевнений, як очікувалося. Поразка у Варшаві від поляків і домашня нічия з ірландцями напевно не входили в плани німецької машини, тому у весняних матчах від чемпіонів світу чекали адекватної реакції.HollyDolly

Незважаючи на товариський статус гри, збірної Німеччини необхідно було продемонструвати переконливий футбол у матчі з австралійцями, після чого розібратися з грузинами. Саме такий посил національній команді давала німецька преса напередодні пазу в клубному футболі. Що до володарів Кубка Азії, то матч проти “Бундестім” був відмінною перевіркою конкурентоспроможності колективу Анже Постекоглу.

Експерименти Йоахіма Льова зі складом були очікувані, а ось вельми бадьорий початок гри у виконанні гостей дещо здивувало. Що правда, німці дуже швидко нагадали про те, хто на полі господар. “Бундестім” розіграв кутовий, перший удар відбив Метью Райан, другий був блокований захисниками, а третій пройшов в сантиметрах від цілі, змусивши вболівальників на трибунах розчарування видихнути. А вже через пару хвилин фанати реагували на інший епізод з полегшенням. Це австралійці організували контратаку, оборона збірної Німеччини провалилася, Лекі розібрався з опонентом, вискочив на ворота Цилера, але просто не влучив у дальній кут!

Здавалося, такий момент розбудить захисників команди Льова, проте вже через пару хвилин вони знову зіграли огидно, залишивши одного Бернса після флангової подачі. Пощастило господарям, що Натан не потрапив у ворота з відмінній позиції. Вже після цього німці вирішили, що і їм пора проявити себе в атаці. Ройс спочатку забив з триметрового офсайду, а потім зробив все за правилами, відгукнувшись на передачу Хедіра і в дотик пробивши в ціль – 1: 0!

У середині тайму Ройс зобов’язаний був подвоювати перевагу господарів, коли захисник подарував Марко м’яч, гравець “Боруссії” втік на побачення з голкіпером, довго думав, куди йому бити, і пустив ігровий снаряд повз ворота! Незабаром гості знову грубо помилилися на своїй половині, на удар був виведений Хектор, але футболіст “Кельна” пробив у “молоко”.

Відбившись, Австралія нагадала про себе дальнім ударом Єдинак ​​- Цілер все контролював і перевів м’яч на кутовий удар. Потім Лекі тікав на голкіпера за місцем лівого інсайда, але в найвідповідальніший момент розгубився і момент занапастив. Німеччина на потуги підопічних Постекоглу не реагувала, за що поплатилася в кінцівці тайму. Троізі відгукнувся на крос з лівого флангу у виконанні Бернса і ударом головою зрівняв рахунок – 1: 1!

Друга половина зустрічі почалася з обміну штрафними ударами. Ройс з досить гострого кута перевірив пильність Райана, але той не дрімав і потягнув м’яч з-під поперечини. За Австралію відповідь тримав капітан команди Єдинак. Позиція у хавбека “Кристал Пелас” була трохи краще і пробив він відмінно, пославши м’яч щільно зі штангою і змусивши капітулювати Цилера – 1: 2!

Поки Йоахім Льов і його тренерський штаб в тиші замовкнути стадіону переосмислювали подію, австралійці ледь не забили третій м’яч. Оборона збірної Німеччини знову представила у вигляді прохідного двору, гості вивалісь вчотирьох на двох, але Троізі прекрасний шанс не реалізував, пробивши повз ворота!

Німці стараннями Белларабі намагалися додати в активності, але в цілому господарі виглядали далеко не кращим чином, що явно було сюрпризом для вболівальників, які поводилися вкрай пасивно. Підбадьорити їх намагався Гетце, але з його потужним ударом впорався Райан. Йоахім Льов провів парочку замін, але картина не змінилася. Більше того, австралійці знову мали забійний момент, але Лекі, замикаючи подачу з лівого флангу, знову пробачив господарів.

Німеччина валяла дурня до 81-ї хвилини, коли нарешті провела розумну комбінацію, яку завершив Подольскі – 2: 2! Зрозуміло, німці побігли виривати перемогу, моменти мали, але не забили. Та й на перемогу чемпіони світу цього вечора не награли. Йоахиму Леву буде над чим подумати.

Здесь вы можете купить плед или постельное белье с доставкой.