12.Січ.2015

“Барселона” на “Камп Ноу” виграла битву у “Атлетіко”

Центральний матч туру і один з головних на даному відрізку чемпіонату Іспанії брав легендарний стадіон “Камп Ноу”. На своїй рідній арені “Барселона”, що зіштовхнулася з величезними проблемами самого різного характеру, брала чинного чемпіона країни “Атлетико”. Команди займали в турнірній таблиці Приклади друге і третє місця, а тому в очному протистоянні могло вирішитися, хто з них стане головним переслідувачем мадридського “Реала”, а хто на час відстане від лідерів. Крім того, не був виключений варіант нічиєю, які у світлі турнірної боротьби не влаштовував ні “блаугранас”, ні “матрацників”, але був на руку “Реалу”, для якого світової результат на “Камп Ноу” був найбільш прийнятним. “Вершкові” свій матч 18 туру виграли, без проблем розібравшись з “Еспаньолом”, і могли без особливих переживань стежити за центральної зустріччю.

Незважаючи на фактор свого поля, “Барселона” не вважалася фаворитом матчу, що саме по собі було незвично, коли мова йде про гру на “Камп Ноу”. Експерти та журналісти напередодні матчу відзначали, що зустріч з “Атлетико” стане лакмусовим папірцем, який визначить, наскільки глибока криза збагнув каталонців. Користуючись ситуацією, пресі створювала додатковий антураж напередодні гри і нагнітала обстановку. Повідомлялося навіть про те, що для Луїса Енріке матч з “матрацниками” може стати останнім, якщо його команда програє, і для подібних розмов, хоч вони і виглядали перебільшеними, привід дійсно був.HollyDolly

Всупереч очікуванням, в стартовому складі “Барселони” Маскерано з’явився не в опорній зоні, а в центрі оборони, тоді як травмованого Хаві замінив Ракітіч. У “Атлетіко” сюрпризів також не спостерігалося, за винятком виходу на лівому фланзі оборони Гамеса, що зайняв місце Сікейра.

Гості почали зустріч з атак, але дуже швидко відкотилися на свою половину поля і надали господарям можливість приступити до улюбленого контролю м’яча. Каталонці звично плели павутину з перепасовок на підступах до володінь “матрацників”, які діяли другим номером і розраховували на контрвипади. Підопічні Дієго Пабло Сімеоне у фірмовому стилі перекривали вільні зони, але до результату стартових десяти хвилин дозволили собі випустити з уваги Мессі, який вискочив на ворота по місцю правого інсайда, але з право ноги пробив невдало.

Після моменту Ліонеля аргентинський наставник “Атлетіко” відразу ж напхав своїм підопічним, але ті, мабуть, не почули свого тренера і незабаром пропустили. Мессі знову опинився праворуч, прокинув м’яч повз Годіна і, стягнувши на себе захисників, віддав передачу в центр, де Суарес не зміг пробити по воротах, але тут як тут опинився Неймар – 1: 0! Забивши вельми сумбурний гол, “Барселона” на куражі стулила “Атлетіко”, який явно занервував. У ході швидкої комбінації Альба влетів у штрафну з лівого краю і сильно пробив – Мойя не зумів зафіксувати м’яч, але не дозволив Суаресу зіграти на добиванні.

Каталонці взяли хороший темп, і зовсім недоречно для господарів була пауза, викликана травмою Неймара. Хіменес у грубому підкаті зніс бразильця, але Ундіано Мальєнко проспав епізод і не зафіксував навіть порушення правил, хоча фол тягнув, як мінімум, на жовту картку. Поки Джуніору надавали допомогу, “Атлетіко” спробував прийти в себе, пару раз навідавшись на чужу половину. Але тільки коштувало Неймару повернутися на поле, як “Барселона” створила прекрасний момент. Суарес отримав м’яч на правому краю, прокинув Хіменеса і класно накинув самотньому Неймару, який з відмінною позиції головою не влучив у дальній кут!

У середині тайму “матрацники” стали великим числом ходити вперед, залишаючи простір гравцям “блаугранас”, які чудово розбігалися в швидкі атаки. Після однієї з таких м’яч з лівого краю був переведений на правий Мессі, Лео прибрав опонента, але в ближньому бою не переграв голкіпера – Мойя відбив удар аргентинця з гострого кута! “Атлетіко” незвично багато помилявся як в обороні, так і взагалі по грі, за що поплатився за десять хвилин до перерви. “Барселона” знову зуміла розігнати класну атаку, Мессі прийняв м’яч, схоже, підіграв собі рукою, на швидкості дотягнув м’яч до штрафної і знайшов пасом Суареса, який пробив повз воротаря – 2: 0!

Навіть після другого пропущеного м’яча гостям не вдалося вийти з під пресингу господарів, а тому “матрасникам” важливо було дотягнути до перерви, не пропустивши ще. З цієї локальної завданням “матрацники” впоралися, а другу половину спробували почати в іншому ключі. З ходу “Атлетіко” заробив два стандарти, після другого з яких Годіну вдалося замкнути подачу, але м’яч опустився зверху на сітку воріт.

“Барселона” потуги “Атлетіко” намагалася нейтралізовувати через контроль м’яча. Господарі добре рухалися, відкривалися і досить швидко рухали м’яч, а тому справжнім сюрпризом став пенальті, призначений у ворота Клаудіо Браво. Гості провели позиції ону атаку, Мессі повернувся в оборону і неакуратно зіграв проти Гамеса, трохи підчепивши Хесуса. Мальенко вказав на точку, з якої Манджукич сильно пробив по центру – 2: 1!

Після призначення пенальті пристрасті загострилася, а події на поля ніяк не сприяли спокою. Хіменес бруднувато зіграв проти Ракитича, але арбітр дозволив боротися, а потім простив Хуанфрана, який, маючи картку, грубо зловив на стегно Неймара. Тим часом “Атлетіко” помітно підбадьорився і позначав своє бажання нав’язати “Барселоні” свою гру, але каталонці не збиралися віддавати зустріч під контроль суперника. Протидія команд призвело до того, що гра дещо заспокоїлася. Каталонцям вже не вдавалося настільки ж успішно розганяти атаки, та й на свої ворота господарі ні-ні та поглядали, не бажаючи ризикувати.

Хвилини з сімдесят другому – сімдесят третій “Атлетіко” взявся все більшим числом йти вперед, віщуючи фінальний штурм. “Барселона” помітно підсіла фізично і вже не могла активно пресингувати гостей в середині поля, у зв’язку з чим, змушена була не без проблем оборонятися і намагатися знайти свій шанс в контратаці. Кілька разів у штрафному Клаудіо Браво було дуже гаряче, але чилійський кіпер разом із захисниками зумів відвести загрозу. Господарі відзначилися непоганим випадом через фланг, але Мессі після передачі Неймара пробив точно в руки Мойя.

На 88-ій хвилині “Барселоні” вдалася ще одна контратака, і на цей раз їй вдалося втілити її в гол. Ракітіч знайшов пасом Суареса на лівому фланзі, той завантажив м’яч у штрафну, де Мессі, скориставшись вдалим відскоком, покінчив з інтригою – 3: 1!

“Барселона” добилася дуже важливої перемоги, продемонструвавши, що на емоціях і настрої здатна видавати сильні матчі. Тим не менш, про перспективи каталонців на довгій турнірній дистанції говорити як і раніше рано.

Здесь вы можете заказть Курсовые работы на любые темы по самой лучшей цене.