22.Кві.2015

“Барселона” спокійно і вдома обіграла “Парі Сен-Жермен”

images-1В 1/8 фіналу “Парі Сен-Жермен” підніс сюрприз. Французький клуб несподівано вибив “Челсі”. Причому вирішальний матч підопічні Блана проводили тоді на виїзді. Однак у другу сенсацію не вірив ніхто. Після домашньої поразки з рахунком 1: 3 від “Барселони” в “Парі Сен-Жермен” вірили одиниці. Навіть незважаючи на повернення в стрій багатьох лідерів французької команди.

“Барселона” з перших хвилин традиційно для себе забрала м’яч. “Парі Сен-Жермен” ж намагався діяти швидко. Пасторе намагався вивести на ударну позицію Кавані. Потім на уругвайця передачу з флангу робив Максвелл. І все ж “Барселона” в своїй улюбленій манері контролювала м’яч і забила. Іньєста рвонув зі своєї половини поля у напрямку до чужого штрафного. Хавбек обіграв чотирьох суперників на своєму шляху і покотив м’яч у штрафну на Неймара. Бразилець пішов від співвітчизника Давида Луїса, уклав Сірігу на газон і пробив у порожні ворота.HollyDolly

Для “Парі Сен-Жермен” змінилося небагато. Французькому клубу все одно треба було забивати три м’ячі. Тільки тепер в цьому випадку підопічні Блана домоглися б лише права зіграти в овертаймі. Гості намагалися відповідати атакою на атаку. Однак гості нічого в атаці довгий час не могли. А ось “Барелона” могла забити і другий м’яч. Дані Алвес видали пальнув, і Сірігу парирував м’яч у бік, де був ван дер Віль. Однак голландець упустив Неймара, який був у нього за спиною. Правда, бразилець не зміг скористатися ситуацією.

“Барселона” володіла м’ячем і перевагою. Парижани при цьому ніяк не могли обіграти суперників один в один, постійно втрачаючи м’яч. Каталонці ж свій другий м’яч забили ще до перерви. Дані Алвес обіграв Максвелла і навісив у штрафну. М’яч перелетів через Давида Луїса і опустився на голову Неймару, який без проблем оформив дубль.

Безумовно, у протистоянні було все ясно. Нещодавно в чемпіонаті “Барселона” примудрилася не виграти, ведучи 2: 0 по ходу матчу. Однак нічия в будь-якому випадку нічого б не давала “Парі Сен-Жермен”.

Та й на полі у парижан не виходило абсолютно нічого. “Барселона” грала спокійно, нічого не дозволяючи суперникові. “Парі Сен-Жермен” мучився на полі. Здавалося, що гості не відмовилися б не виходити на поле у ​​другому таймі, будь у них така можливість. Друга половина була абсолютною формальністю.

Вже в перерві Луїс Енріке зняв з гри Андреса Іньєсти, випустивши Хаві на полі. Однак розслабленість господарів ледь не коштувала їм пропущеного м’яча. Уже в першій атаці після перерви “Парі Сен-Жермен” ледь не відіграв один м’яч. Кавані віддав на фланг футбольний снаряд на ван дер Віля, а голландець навісив. Піке випередив Ібрагімовича. Першим на підборі виявився Матуіді. Півзахисник намагався зробити передачу в штрафну, але у нього зрізався м’яч, і той полетів у ворота. Однак тер Штеген врятував команду.

Каталонці взагалі у другій половині виглядали розслабленими. Надто вже вальяжно господарі катали м’яч. Підопічні ж Лорана Блана явно хотіли показати себе на “Камп Ноу”. Був шанс відзначитися у Верратті. Ібрагімович передачею знайшов італійця на лінії штрафного, але удар хавбека виявився трохи неточним. Лоран Блан навіть змінив Кабая на Лукаса Моуру, щоб посилити атаку. Проте свої атаки гості до розуму не доводили. Те Пасторе грав неточно, то захисники “блауграни” розгадували задуми суперників, то ще щось.

“Барселона” ж у другому таймі нічого створити не могла. Було навіть трохи несподівано бачити таким каталонський колектив. З іншого боку через рахунки на табло “блауграну” не було сенсу щось вигадувати. “Парі Сен-Жермен” ж йшов вперед. Намагався своїй колишній команді забити Ібрагімович. Після його дальнього удару тер Штеген насилу відбив м’яч убік. Були й інші атаки у виконанні французів. Однак моментів для голу престижу гості не створювали. Лише наприкінці матчу парижани створили ще момент. Після контратаки Лукас Моура пробив з лінії штрафного, але в ціль не влучив.

У підсумку, “Барселона” очікувано перемогла. Іспанський клуб йде далі. Свого суперника по півфіналу підопічні Луїса Енріке дізнаються в п’ятницю. “Парі Сен-Жермен” ж знову побачив, що для становлення топ-клубу тільки грошей мало.