29.Бер.2015

Битва Болгарії та Італії закінчилася миром

images-62Вельми цікавий по вивісці матч в суботній програмі п’ятого туру відбірного турніру чемпіонату Європи 2016 року брала Софія, де збірна Болгарії чекала в гості команду Італії. “Леви”, як називають болгарську збірну на батьківщині, стартували з перемоги в Азербайджані, після чого вдома поступилися Хорватії, а в гостях – Норвегії. Провалом такий початок відбору не поспішали називати, оскільки у підопічних Любослава Пенева була можливість дещо поправити сові положення в домашньому матчі з Мальтою. Однак, замість того, щоб набрати чергові три очки, Болгарія примудрилася зіграти з острів’янами внічию. Зрозуміло, після подібного наслідків було не уникнути, тому зміна головного тренера ні для кого сюрпризом не стала. Пенєв покинув свій пост, а йому на зміну прийшов Івайло Петров.

Дебютувати колишньому наставникові “Лудогорца” і команди АЕЛ з Лімасола на чолі національної збірної Болгарії належало в матчі проти Італії. Більш того, в цій грі болгарам в обов’язковому порядку потрібно було чіплятися за очки. Що до “Скуадри Алдзурри”, то вона домоглася трьох перемог в трьох стартових зустрічах, після чого зуміла відвезти нічию з Хорватії і на матч в Софію відправлялася в ролі одного з лідерів групи “Н”. Підопічні Антоніо Конте займали другу сходинку, але поступалися хлопцями Ніко Ковача тільки за різницею м’ячів.HollyDolly

Зустріч почалася з атак збірної Італії, яка зі стартовим свистком арбітра включилася в гру, не бажаючи відкладати справу в довгий ящик. Іммобіле з правого краю увірвався в штрафну, міг завдавати удару з гарної позиції, але в останній момент його встиг накрити Бодуров. Кутовий гостям нічого не приніс, проте вже в наступній атаці вони зуміли відкрити рахунок. Що правда, італійцям посильну допомогу надали болгарські футболісти: Бертолаччі включився по лівому флангу і виконав навісну передачу на Дзадзен, але того випередив Мінєєв і зрізав м’яч у свої ворота – 0: 1!

Гості на куражі провели ще кілька атак, після чого в себе потихеньку почали приходити господарі. Підопічні Івайло Петрева організували парочку більш-менш осмислених переходів в атаку, а потім в прекрасному стилі відновили статус-кво. Манолев з правого краю зробив передачу в центр, Бонуччі до м’яча не дотягнувся, а Попов підробив ігровий снаряд і класним ударом відправив його під саму штангу – 1: 1!

Ще цікавіше стало, коли через кілька хвилин збірна Болгарії вийшла вперед. Господарі скористалися провалом на лівому фланзі оборони гостей, Міланов вирізав крос на Міцанскі, який випередив Барцальї і головою красиво пробив у дальній кут. Сірігу залишалося лише шкодувати, що ігровий снаряд вдруге опиняється у сітці його воріт – 2: 1! Італійці сумували недовго і незабаром мали чудову нагоду зрівняти рахунок. Верратті навісив зі штрафного на дальню штангу, там Іммобіле виявився найспритнішим, але пробив трохи повз ворота!

З середини тайму команда Антоніо Конте спробувала взяти гру під свій контроль і пробувала вести позиційний наступ, однак Болгарія уникала паніки в обороні і досить непогано справлялася з атакуючими потугами фаворита. Більш того, господарі ледь не збільшили перевагу в рахунку, коли чудовий удар зі штрафного завдав Івелін Попов – футболіст “Кубані” смачно пробив, Сірігу був відіграний, але Італію врятував каркас воріт!

Кінцівку тайму “Скуадра Адзурра”, як і годиться, провела в атаках, а болгари великим числом тримали оборону. Часом, хлопцям Івайло Петрева доводилося несолодко, але, що найголовніше, вони справлялися, і голкіперу Миколі Михайлову не доводилося по-справжньому вступати в гру. Здавалося, що перерва повинна допомогти італійцям, але другий тайм краще почали болгарські футболісти, явно розуміють, що їм не варто грати виключно на відбій.

Уже в перші десять хвилин другої половини італійці дісталися до свого десятого кутового в матчі, проте ніякого толку від стандартів у виконанні підопічних Антоніо Конте не було. М’яч після подач або опинявся легкою здобиччю для захисників господарів, або перелітав всіх і попросту не ніс загрози воротам Михайлова. На тлі цього гості навіть почали розігрувати корнери, але і це не дуже їм допомагало, оскільки останньої передачі раз у раз не вистачало точності.

Хоч щось небезпечне біля гостей вийшло після чергової невдалої подачі: Верратті виявився першим на підборі і пробив з-за меж штрафного, але м’яч пройшов повз ціль. Італійці продовжували спроби нарешті розбігтися, але болгари здорово застосовували пресинг і не дозволяли суперникові відчувати себе комфортно. Нарешті організувати момент гостям вдалося після потужного удару Іммобіле – Михайлов відбив перед собою, захисники не розібралися і першим до м’яча встиг Бертолаччі, який з відмінній позиції пробив повз ціль!

Антоніо Конте, бажаючи переломити хід гри, вирішив зробити ставку на Соріано і Габбьядіні, відправивши їх рятувати “Скуадру”. Гості продовжили наступати, але територіальну й ігрову перевагу їм ніяк не вдавалося втілити в гол. За десять хвилин до кінця після вже невідомо якого за рахунком стандарту К’єлліні зіграв на підборі і пробив у дотик, проте по воротах не влучив. І все ж гості відігралися. Дебютував за збірну Едер отримав м’яч, розгорнув опонент і завдав обвідного удару – 2: 2!

Італійці побігли виривати перемогу, і Болгарії пощастило, коли Габбьядіні з відмінною позиції пробив повз ворота. У підсумку господарі відбилися і заробили одне очко. Поразки в цей вечір вони точно не заслуговували.

Что больше всего любят наши дети ? Красивая детская комната. Детская комната для девочки: хит-парад лучших комнат она подчеркивает уникальность вашей дочки, создает настроение и дарит мир сказок.