19.Бер.2014

“Челсі” впевнено переміг “Галатасарай” у повторному матчі

Перший матч між ” Челсі” і ” Галатасараєм” на турецькій землі очікувано вийшов вельми наполегливим. Як не крути , а домашня арена має для турецьких клубів особливе значення , і якщо тобі вдалося вистояти проти турків на їх полі – тобі не страшні двохматчеві протистояння. Перша зустріч у Стамбулі завершилася з рахунком 1:1 , так що перед повторною грою перевага була у лондонської команди . Безпосередньо перед поєдинком з “Галатасараєм ” “Челсі” провів складний матч рамках англійської Прем’єр- ліги проти “Астон Вілли” . “Сині” поступилися бірмінгемцям з мінімальним рахунком , завершуючи матч удесятьох. “Галатасарай” , в свою чергу , зіграв по нулях з ” Карабюкспором ” .HollyDolly

В якості єдиного нападника у “Челсі” знову опинився Самюель Ето’О , а Фернандо Торрес і Андре Шюррле були відправлені в запас. Жозе Моурінью не став експериментувати і з обороною , залишивши в запасі Давида Луїса . Особливу увагу у складі ” Галатасарая” , звичайно ж , було до Дідьє Дрогба , який повертався на рідний для себе “Стемфорд Бридж” . Лондонська публіка вітала івуарійця оваціями і величезними плакатами. Але дружба дружбою , а тютюнець нарізно.

“Сині” розпочали поєдинок з місця в кар’єр , зумівши забити перший м’яч вже на четвертій хвилині зустрічі. Оскару вдалося зробити проникаючий пас на Ето’О , який увійшов у штрафну і класно пробив у дальній кут. М’яч від рук Муслери перетнув лінію воріт ” Галатасарая” .

Пропустивши швидкий м’яч , турецькі футболісти спробували почати грати з позиції сили , але їх комбінаційні атаки вкрай рідко завершувалися ударами по воротах Петра Чеха. “Челсі” , в свою чергу , виглядав дуже потужно. Відчувалося , що ” сині ” впевнені у своїх силах на сто відсотків. Еден Азар , Оскар і Вілліан традиційно мучили оборону суперника своїми витіюватими комбінаціями . На двадцять четвертій хвилині Азар і Оскар вивели Лемпарда на ударну позицію , але Френк просив ” Галатасарай” , не зумівши потрапити у ворота буквально з десяти метрів . Трохи пізніше подібним промахом відзначився і ще одна легенда “Челсі ” Джон Террі , пульнув вище поперечини.

І все-таки перевагу ” Челсі” було таке, що воно повинно було матеріалізуватися в другий забитий м’яч. І перед самою перервою ” синім” вдалося відзначитися знову . Після навісу з кутового Террі пробив головою , Муслера відбив цей постріл , але на добиванні спритнішим за всіх виявився Гарі Кехілл .

“Челсі” – один з тих колективів , який вміє грати на результат. Маючи перевагу в два м’ячі , “сині” цілком могли б зіграти від оборони , але вже на старті другого тайму вони ледь не забили третій. Азар увійшов в штрафну суперника , довго возився з м’ячем , але все-таки зробив пас на Ето’О. Камерунцю було незручно бити самому, і тому від вирішив відкинути футбольний снаряд на Оскара . Удар бразильця прийшовся точно в футболіста ” Галатасарая” .

Турецькій команді потрібно було забивати як мінімум двічі , але було абсолютно незрозуміло , за рахунок чого “Галатасарай ” збирається переламати хід цього матчу. “Челсі ” продовжував господарювати на поле , періодично створюючи гольові моменти. Так , на шістдесят дев’ятій хвилині Френк Лемпард змарнував ще один шанс для взяття воріт , пробивши точно в Муслеру з десяти метрів .

У кінцівці зустрічі ” Челсі” будував справжній штурм воріт ” Галатасарая” , ніби саме ” синім ” потрібно було кров з носу забивати м’яч , а не навпаки. Однак забити втретє лондонцям не вдалося. Але і за рахунку 2:00 можна сміливо говорити про те , що “Челсі ” добився легкої перемоги над ” Галатасараєм” .
Игра американская рулетка онлайн на onlinecasinogid.com бесплатно.