05.Січ.2015

“Челсі” впевнено розгромив “Уотфорд”

Букмекери з Paddy Power вже, напевно, кусають лікті. Якщо хто не в курсі, вони достроково виплатили виграш тим, хто поставив на чемпіонство “Челсі” в Прем’єр-лізі. Підопічні Жозе Моурінью розбазарили всю свою перевагу, і тепер у “Челсі” і “Манчестер Сіті” однакову кількість очок. Новий рік поки не приніс “синім” жодної приємної новини: почався він з принизливої поразки від “Тоттенхема” з рахунком 5: 3, що змусило вболівальників всерйоз говорити про те, що пара центральних захисників Террі-Кехілл не витримає весь сезон.HollyDolly

А адже крім Прем’єр-ліги “Челсі” потрібно вирішувати свої завдання в Лізі чемпіонів і Кубку англійської ліги, де півфінали з “Ліверпулем” вже на носі. Зовсім недоречно для “Челсі” виявився матч Кубка Англії проти “Уотфорда”. Навряд чи цей турнір мав серйозне значення саме в цьому сезоні, але не могли ж “сині” просто взяти і “злити” його?

Жозе Моурінью вирішив змінити себе і пішов на радикальний для себе крок – він змінив атакуючу схему команди, випустивши два номінальних форварда в особі Лоїка Ремі і Дідьє Дрогба. Формально можна вважати форвардом і Андре Шюррле, але в “Челсі” він грає на позиції атакуючого хавбека. У центрі оборони виявився молодий Курт Зума, який склав пару Гарі Кехілл.

Профессиональная фирма «Косаир» занимается перетяжкой мебели и ремонт мебели в Киеве на дому.

“Челсі” цілком очікувано грав першим номером, і саме “сині” створили перший гольовий момент на дев’ятій хвилині. Оскар пробивав метрів з тридцяти в нижній гол, але трохи не влучив у ворота. “Уотфорд” грав дуже дисципліновано в обороні, раз за разом руйнуючи атаки іменитого суперника. Так що для кожного удару по воротах “синім” доводилося затратити чимало енергії.

У середині першого тайму Ремі навісив на Дрогбу, який бив по воротах головою, однак Бонд зумів дістатися до м’яча. Всі старання “Челсі” забити в першій половині матчу зійшли нанівець і на перерву команди пішли з нулями на табло. Жозе Моурінью подібний розвиток подій зовсім не влаштовувало, і в перерві він випустив Косту та Вілліана замість Шюррле і Оскара.

Заміни в повній мірі виправдали себе! На п’ятдесят восьмій хвилині Вілліан зумів вивести “Челсі” вперед, відзначившись красивим ударом у верхній кут воріт “Уотфорда”. Забитий м’яч явно раскрепостил господарів поля, які стали грати яскраво і натхненно. На семидесятих хвилині активний Лоїк Ремі відзначився точним ударом, вдало зігравши на добиванні.

Фінальну крапку в матчі встановив захисник “Челсі” Курт Зума. Потужний француз замкнув навісну передачу у виконанні Аспілікети. “Уотфорду” не вдалося організувати навіть гол престижу.