13.Вер.2014

Чорноморець – Шахтар

Після перерви на матчі збірних поновлюється чемпіонат України. З “Шахтаря” в національну команду (товариська гра з Молдовою і матч відбору на Євро зі Словаччиною) були викликані сім футболістів. “Чорноморець” був представлений тільки одним Кирилом Ковальчуком, які дебютував за національну команду. У свої клуби футболісти повернулися не в найкращому настрої, так як Україна поступилася Словаччині. За збірну своєї країни відіграв і Даріо Срна. Капітан “Шахтаря” і збірної Хорватії провів на полі всі 90 хвилин у матчі проти Мальти, де “шашкові” передбачувано виграли.HollyDolly

Роман Григорчук скористався перервою чемпіонату і провів три товариські зустрічі. Мало кому буде цікаві результати матчів з аматорськими командами, адже там склад “Чорноморця” був далеко не оптимальним. А от з молдавської командою “Веріс” “моряки” зіграли основою. Матч завершився внічию 1: 1, у складі одеситів відзначився Олексій Гай.

Поки футболісти тренувалися, юристи команди змогли виграти судову справу у вболівальника, який кинув петарду на поле в матчі Ліги Європи проти “Лудогорца” в 2013 році. “Чорноморець” був оштрафований на 25 тисяч євро. Клуб обчислив порушника, а районний суд Одеси зобов’язав цього “вболівальника” виплатити команді всю суму штрафу.

Мірча Луческу вирішив заповнити паузу в чемпіонаті збором Румунії. Команда повинна була підготуватися не тільки до матчів Прем’єр-ліги, але і до старту в Лізі чемпіонів. Вже 17 вересня “горянки” зіграють з “Атлетиком” в Більбао. Румунський наставник не міг розраховувати на Пятова, Кучера, Ордець, Шевчука, Ракицького, Степаненко, Гладкого і Срну, які були викликані до збірних.

З іншого боку, за рахунок зборів змогли підтягнути свою форму бразильці, які ледь не покинули команду влітку. Зокрема, це стосується Бернарда, на якого в “Шахтарі” як і раніше розраховують. Молодий півзахисник потрапив в заявку команди на Лігу чемпіонів. Дуарте забив один з м’ячів у ворота “ЧФР” Клуж в товариському матчі (3: 3). Ще одну румунську команду гірники переграли з рахунком 2: 1.

В чемпіонаті у “Шахтаря” все складається найкращим чином. У п’яти турах команда набрала максимум очок, пропустивши тільки один гол в свої ворота. В матчах проти “Чорноморця” у донеччан хороша статистика. Останній раз вони програвали одеситам у 2008 році. Але тривогу донецьких уболівальників може викликати безпрограшна серія “моряків” на своєму полі. Остання поразка було ще в 3 грудня 2013, якраз від “Шахтаря”.

У складі донеччан не зможе зіграти в цьому матчі Ярослав Ракицький через вилучення в минулому турі. У “Чорноморця” з трибун за грою стежитимуть Антон Шиндер і Дмитро Гречишкін, які пропускають гру через відповідного пункту своїх орендних контрактах.

У складі одеситів є ще кілька футболістів, які раніше захищали кольори “Горянка”. Руслану Фоміну в складі донеччан закріпитися не вдалося, Олексій Гай тривалий час був основним опорником у Мірчі Луческу, але через наплив бразильців втратив місце в складі.

Тип грыж, паховая, вентральная, пупочная грыжа у мужчин симптомы и лечение.