23.Лип.2015

Депай забив дебютний гол, “Манчестер Юнайтед” переміг

rp_173894-300x2071.jpgУ своєму другому матчі на міжнародному кубку чемпіонів «Манчестер Юнайтед» зустрічався з «Сан-Хосе Ертквейкс». У першій зустрічі манкуніанці без особливих труднощів, правда, мінімально здолала мексиканську «Америку» і в їх складі дебютним м’ячем у дебютній же грі відзначився Морган Шнайдерлін. Решта новачки «МЮ», в тому числі Бастіан Швайштайгер і Мемфіс Депа, не залишили чіткого уявлення про себе в новому клубі, відклавши цю справу як раз на зустріч проти «Сан-Хосе». Ця команда на кубку чемпіонів поки не вигравала, поступившись у першій зустрічі «Америці».

Перший момент у матчі манкуніанці створили вже на п’ятій хвилині зустрічі. Спочатку Бінгем зреагував на удар Мемфіса Депая, а постріл після добивання Мати прийшовся в сітку із зовнішнього її боку. Через чотири хвилини з лівого флангу пройшов гострий простріл від Люка Шоу, але ні Руні, ні Депа, ні Мата не змогли його замкнути. «Манчестер Юнайтед» володів великою перевагою в поєдинку, фактично не випускаючи «Сан-Хосе» з його половини поля. Втілити цю перевагу в гол підопічні Луї ван Галя зуміли тільки на тридцять другій хвилині. Хороша комбінація Руні-Янг-Мата закінчувалася передачею останнього під удар Депа. Мемфіс до м’яча не дотягну, але своїм рухом дезорієнтував воротаря «Сан-Хосе», який на передачу-удар Мати зреагувати не встиг – 1: 0.

Втім, Мемфіс Депа просто жадав забити хоча б один м’яч у цьому протистоянні і вже через п’ять хвилин після першого м’яча подвоїв перевагу своєї команди. Голландець скористався жахливою помилкою захисників «Сан-Хосе» при передачі назад, перехопив м’яч і без труднощів переграти воротаря. Після другого м’яча гравці «Манчестер Юнайтед», мабуть, трохи розслабилися, бо під завісу першого тайму вони пропустили. Салінас відмінним фінтом пошив у дурні Шнайдерліна, після чого виклав м’яч на ногу Ейлашу. Тому не склало труднощів переграти Джонстона. Ще до перерви англійці могли забити і третій м’яч, але два моменти не використав Хуан Мата. Спочатку іспанець, замикаючи простріл Шоу, примудрився потрапити в захисника, а в компенсований час його удар поле класного пасу Депая воротар «Сан-Хосе» відбив ногою.

У перерві тренери провели відразу кілька замін, але перевага «Манчестер Юнайтед» від цього нікуди не поділося. І в середині другого тайму «Манчестер Юнайтед» забив третій м’яч. Джессі Лінгор виконав м’яку подачу на Андреса Перейру, а той майстерно пробив головою. По суті, до кінця поєдинку команди шансів не створювали. 3: 1 – чергова перемога «МЮ» на турнірі.

Ремонт трещин и ремонт стекла лобового на СТО, лучшие цены.