29.Бер.2017

Дубль краснодарців Классона допоміг Швеції зробити камбек в Португалії

Збірна Португалії в суботу розгромила Угорщину і продовжила погоню за Швейцарією в своїй відбірковій групі до Мундіалю. Так що команда Фернанду Сантуша підходила до товариського матчу зі Швецією в хорошому настрої. Шведи нині вчаться грати без Златана Ібрагімовича, і це непогано виходить у колективу Янне Андерссона. У відборі на чемпіонат світу “тре крунур” йдуть другими, поступившись лише збірній Франції.

Збірна Швеції першої загострила гру. В районі одинадцятої хвилини Віктор Классон з лінії штрафного майданчика несподівано пробив в правий кут – Карлош Марафону виявився готовий до подібного розвитку подій і зловив м’яч в стрибку. Перший же небезпечний момент збірної Португалії завершився взяттям воріт. Желсон накинув ігровий снаряд у центр штрафного майданчика, де Кріштіану Роналду випередив захисників і завдав акуратний удар в кут!

Шведи почали шукати свого шансу в атаці, маючи намір зрівняти рахунок. В середині першої половини спочатку Классон, а потім Крістоффер Нюман наносили удари по воротах “європейських бразильців”, але в обох випадках б’є трохи не вистачало точності. Рівне як не вистачило точності в одній з атак португальців Кріштіану Роналду – капітан господарів метрів з семи в дотик пробив над поперечиною. На тридцять четвертій хвилині Португалія подвоїла перевагу. Желсон прострілив між двома суперника, Андреас Гранквіст випередив Андре Сілву, але при цьому вразив власні ворота.

У дебюті другого тайму збірна Швеції могла скоротити розрив у рахунку. Себастьян Ларссон зі штрафного з двох десятків метрів метил в правий кут, але Карлош Марафону в стрибку відбив м’яч в сторону. Незабаром підопічні Янне Андерссона все ж відсвяткували взяття воріт суперника. Відзначився добре знайомий російським уболівальникам футболіст “Краснодара” Віктор Классон, який був активний з перших хвилин. Нюман справа вивів Классона до воріт, і Віктор в дотик не схибив!

Збірна Швеції стала більше часу проводити з м’ячем, але це відбувалося переважно в центральній частині поля. Португальці під час своїх позиційних атак також не поспішали загострювати гру, що негативно впливало на видовищність поєдинку. За п’ятнадцять хвилин до кінця основного часу шведи змогли зрівняти рахунок. Дурмаз від кутового прапорця послав м’яч низом до ближньої штанги, а Классон зіграв на випередження і відправив ігровий снаряд у кут! У компенсований час збірна Швеції змогла вирвати перемогу. Канселье після прострільну передачу зіграв необережно і вразив власні ворота.

Підсумковий рахунок – 2: 3. Дубль краснодарців Классона допоміг Швеції створити яскравий камбек в гостях у Португалії.