07.Жов.2014

“Динамо” мінімально обіграло “Шахтар” в складному для арбітра матчі

Восьмий тур чемпіонату України закінчувався в Києві супер-матчем “Динамо” і “Шахтаря”. Це не була гра за лідерство чемпіонату, адже після семи турів “Дніпро” займав перше місце в турнірній таблиці. НСК “Олімпійський”, як і очікувалося, був практично заповнений. Вічне протистояння “Динамо” і “Шахтаря” завжди викликало підвищену увагу у вболівальників.

У складі у Мірчі Луческу була лише одна проблемна позиція. Перед матчем були повідомлення, що Кучер може пропустити цю гру. Якщо додати сюди травму Кривцова, то в старті міг з’явитися Ордець. Але Олександр Кучер вийшов в основі і відіграв всі 90 хвилин на високому упровне. Містер своїм складом нікого не здивував: всі основні бразильці були на полі, а Гладкий, як і в матчі з “Порту”, опинився на лаві запасних. У Сергія Реброва було куди більше проблем в складі. Через травму Макаренко ліву бровку наставник “Динамо” довірив 19-річному Микиті Бурді. В опорній зоні несподівано вийшов Мігель Велозу, який цього сезону рідко з’являється в старті. У нападі Ребров зробив ставку на Кравця, а Теодорчик залишився в запасі.HollyDolly

Відразу після стартового свистка можна було відчути особливу атмосферу, яка панує тільки на матчах цих команд. Відразу ж посипалися жовті картки, але Юрій Можаровський Ілсіньо та Адріано попередив цілком заслужено. “Шахтар” атакував гостріше, а свій перший момент “гірники” створили на 13-й хвилині. Після подачі Шевчука бив головою Адріано, але м’яч пролетів трохи вище воріт. Відповіді “Динамо” довелося чекати довго. Якщо бути об’єктивним, але по-справжньому гольових моментів біля воріт Каніболоцького не було, але гра проходила на високих швидкостях, а тому під тиском були обидві команди.

“Шахтар” награв на гол у першому таймі, але Рибка на лінії діяв надійно. Спочатку Олександр відбив удар Кости з дальньої дистанції, а потім зміг дістати м’яч з дальньої “дев’ятки” після удару Тайсона. Атака “Шахтаря” продовжилася, Рибка вже не міг допомогти своїй команд, але Адріано головою не влучив у порожній кут воріт. Після того, як “Шахтар” заграв активніше, пристрасті почали розпалюватися. Перша сутичка сталася на 33-й хвилині. Після того, як Драгович залишився лежати на газоні, “гірники” не стали вибивати м’яч за межі поля. Кравець моментально відреагував, і ззаду вдарив Степаненко по ногах. На Артема відразу ж налетіло кілька бразильців. За підсумками епізоду жовту отримав тільки Кравець.

Після перерви малюнок гри не змінився. Команди обмінювалися швидкими атаками, але який-небудь небезпечний момент виділити складно. Ключова подія сталося на 61-й хвилині: Шевчук і Ярмоленко в центрі поля боролися за м’яч, обидва футболісти грали високо піднятими ногами. Першим до м’яча встиг Ярмоленко, після чого впав на газон. Жовта картка для Шевчука була другою, після чого В’ячеслав залишив поле. Мірча Луческу відразу зняв з гри Тайсона, випустивши Фернандо в опорну зону, а Ракицький пішов на лівий фланг. “Шахтар” втратив одного з ключових гравців в атаці, а динамівці відчули впевненість, і насіли на ворота суперника.

Через вісім хвилин кияни відкрили рахунок. Після подачі кутового бив по воротам Віда, Каніболоцький встиг зреагувати, але відбив м’яч собі за спину. На лінії воріт Адріано не зміг розрядити ситуацію і м’яч залетів у сітку. 1: 0! Досить курйозний гол влетів у ворота “Шахтаря”, після чого гірники знайшли в собі сили піти вперед. Коста пройшов Бурду на правому фланзі, віддав ні Ілсіньо, який сходу пробив по воротах! Вийшло вище воріт. Через кілька хвилин Коста сам бив по воротам в дальній кут, Рибка зміг дотягнутися і відбити м’яч.

Динамівцям вдалося перевести гру в центр поля, але “Шахтар” продовжував атакувати. Реальний шанс зрівняти рахунок був на 87-й хвилині, але удар Степаненко відбив Рибка, а під дальній постріл Ілсіньо підставився Сергій Рибалка. У нервовій кінцівці “Динамо” змогло втримати переможний рахунок. Кияни могли навіть забити другий, але Ярмоленко не зумів переграти Каніболоцького після чистого виходу один на один. Важка, але дуже важлива домашня перемога над принциповим суперником. З “Шахтарем” по-іншому не буває. Український чемпіонат бере паузу, а футболісти відправляться в розташування національної команди. Ракицький, Степаненко, Ярмоленко та інші гравці цього матчу повинні залишити все емоції на полі, а проти Білорусі зіграти як одна команда.

Здесь вы можете купить Oculus rift по самым низким ценам в Москве.