11.Кві.2015

“Еспаньол” розгромив “Вільярреал”

rp_images-12-150x150.jpgМожна з упевненістю говорити про те, що у “Вільярреала” почалася чорна смуга. Команда після цілого ряду чудових матчів різко зменшила, що підтвердили три програних зустрічі “Севільї”. Остання перемога “жовтої підводного човна” датована початком березня, і це безумовно не радувало ні Марселіно Гарсію Тораль, ні вболівальників “Вільярреала”. У цьому турі “підводники” приймали вдома “Еспаньол”, який звично розташувався в районі середини турнірної таблиці. “Вільярреал” бачився явним фаворитом цього матчу, але своє звання не виправдав.HollyDolly

Перші десять хвилин господарі поля виглядали небезпечніше, вони звично багато рухалися, але всі спроби пройти в штрафну площу каталонського клубу зазнавали невдачі. “Еспаньол”, у свою чергу, зробив ставку на занедбаність. Перший небезпечний момент стався на вісімнадцятій хвилині, коли Альварес зряче бив у кут воріт “Вільярреала”, але Асенхо зумів впоратися з ним.

“Еспаньол” вийшов вперед у середині першого тайму. Васкес пробив зі штрафного і влучив у штангу. Першим на добиванні виявився Кайседо, який спокійно переправив м’яч вже у порожні ворота. “Вільярреал” кинувся отигриватся, але нарвався на жорсткий пресинг з боку футболістів “Еспаньола”. Господарі явно не були готові до цього.

Другу половину зустрічі “підводники” почали на порядок активніше. На сорок дев’ятій хвилині Трігерос небезпечно пробивав головою, але Касілов зіграв чудово. “Вільярреал” виглядав небезпечніше і частіше загрожував воротам суперника, але замість цього сам пропустив вдруге. На шістдесят восьмій хвилині Феліпе Кайседо зумів оформити дубль, відзначившись хльостким ударом низом.

Цей гол явно деморалізував футболістів “Вільярреала”. Підопічні Тораль буквально посипалися, і на сімдесят дев’ятій хвилині він пропустили втретє. Альварес прострілив з флангу, Асенхо перервав передачу, але прямо на Санчеса, який не схибив – 3: 0 на користь “Еспаньола”.

Новая коллекция спортивной обуви, купить нью беланс киев обувь, лучшие цены, быстрая доставка.