24.Лют.2017

“Гент” несподівано вибив “Тоттенхем” з Ліги Європи

Лондонська публіка ще не встигла обговорити гарячу новину про відставку Клаудіо Раньєрі з поста головного тренера “Лестера”, як “шпори” повели в рахунку. Крістіан Еріксен скористався помилкою захисників “Гента”, висунувся на ударну позицію для пострілу і низом пробив в ближній кут, перегравши бельгійського стража воріт. Для “Гента” відбулося найстрашніше – гості не тільки повернулися до рівності в рахунку, але і пропустили швидкий гол, який зазвичай сильно б’є по психології команди.

Але в цьому протистоянні “Гент” намагався не звертати увагу на зовнішні чинники і забобони. Швидкий пропущений гол? Нічого такого, ми теж відзначився взяттям воріт. Більш того, бельгійцям навіть не довелося відзначатися в протоколі: за них все зробив Кейн. Після подачі кутового удару один з гравців “Гента” скинув м’яч на дальню штангу, де летів до м’яча Кейн несподівано переграв Льоріса в ближньому бою.

Кінцівка першого тайму могла вийде веселою для “Тоттенхема”, якби Уокер переграв Калинича, а суддя не прийняв рішення видворити з поля Деллі Аллі за грубу гру. Залишившись з рахунком 1: 1, дві команди вирішили перекласти свої справи на другу половину зустрічі, яка виявилася не менш яскравою, ніж перша. Почалося з того, що “шпори” все-таки вийшли вперед зусиллями Ваньяма. Уокер відкотив на Ваньяма, який разючим пострілом з-за меж штрафного розстріляв дальню дев’ятку володінь бідного Калинича.

Втім, і такого результату “шпорами” було мало, а вже коли “Гент” на вісімдесят третій хвилині зробив рахунок 2: 2, виліт “Тоттенхема” став юридично обґрунтований. Кулібалі скористався вже ризикованою грою англійців, вийшов один на один з Льорісом, не зміг забити з першого разу, але м’яч відлетів на Пербе, який свого шансу втратити не мав права. 2: 2 за 10 хвилин до кінця – “шпори” чесно довели гру до фінального свистка і попрощалися з Лігою Європи.

Быстрое оформление регистрация торговой марки клуба лучшая цена.