13.Лют.2017

Грізманн приніс “Атлетіко” вольову перемогу над “Сельтою”

“Сельта” було важливо не тільки досягти позитивного результату сьогодні на “Вісенте Кальдерон”, але і зберегти якісь сили на перший матч плей-офф Ліги Європи проти донецького “Шахтаря”. Хоча Едуардо Беріццо не мав права сьогодні проводити серйозну ротацію – надто вже сильний у галісійців був суперник, і занадто велика ціна матчу. Проте, аргентинський фахівець не побоявся довірити місце в основі новачкові команди Хосабеду, залишивши в запасі Васса. Дієго Сімеоне традиційно обійшовся без сюрпризів у складі, знову довіривши місце на вістрі атаки набрав відмінну форму Торресу.

Проблеми для “Атлетіко” була травма лідера оборони Дієго Годіна. Можливо, що саме через втрату свого капітана “матрацники” пропустили гол в дебюті зустрічі, коли після подачі кутового невдало на виході зіграв Мойя, ніж повною мірою скористався Кабраль. Але сумували господарі поля недовго, так як вже по кінець першої десятихвилинки рахунок зрівнявся, після неймовірного удару Фернандо Торреса через себе – удар вийшов несильним, але хитромудра траєкторія м’яча застала зненацька Серхіо Альвареса, і він лише спостерігав, як м’яч опускається в верхній кут своїх воріт .

Після настільки оперативного обміну голами команди не стали зупинятися і продовжили грати в досить веселий футбол. Міг знову вивести вперед “Сельту” аспасиев, який пробивав головою з забійної позиції, але трохи не влучив у площину воріт. Затед Хосабед підступним ударом перехитрив Мойя, але потрапив в штангу. Супермомент для “Атлетіко” створив Карраско, який з безнадійної ситуації зумів випросити пенальті, але Торрес продовжив традицію команди не реалізовувати 11-метрові удари, вистріливши з точки в поперечину.

Карраско потім вже вирішив сам все зробити і забити другий гол – відірвався він від опікуна, увірвався в штрафний майданчик і пробив низом, які прагнуть посісти в “будиночок” Серхіо, на воротар встиг “зачинити хвіртку”. За “Сельту” знову ударом відповів Хосабед, пробивши з-під захисника, але Мойя забрав м’яч намертво. У кінцівці тайму команди трохи заспокоїлися і дограли до свистка на перерву в більш спокійному темпі.

У другому таймі гра змінилася в гіршу сторону – вже не було видно тієї завзятою гри на зустрічних курсах, так як команди закрилися і почали грати в дуже прагматичний футбол. “Матрасники” володіли ініціативою, але гольові моменти з гри просто зникли. Здавалося, що зустріч так і закінчиться внічию, але в кінцівці матчу для мадридців “грянув грім” – “Сельта” несподівано втекла в контратаку і силами трьох чоловік красиво розкотила м’яч і з лінії штрафного майданчика забитим голом відзначився Гвідетті.

Але “Атлетіко” знайшов в собі сили врятуватися. Спершу затяжна позиційна атака закінчилася класним дальнім ударом з підбору від Карраско, а потім забив практично непомітний всю гру Грізманн, після скидки від Гамейро. 3: 2 – неймовірна перемога мадридців, яка повернула “матрацників” на 4-е місце в Ла Лізі.

Полировка фар в Минске – отлично полируют фары здесь в минске цены и примеры работ.