08.Бер.2017

Хуммельс: Нам не шкода “Арсенал”

Захисник “Баварії” Матс Хуммельс повідомив, його його команді не шкода “Арсенал”. Нагадаємо, мюнхенці вибили лондонців з Ліги чемпіонів, здобувши дві перемоги з однаковим рахунком 5: 1. “Я не знаю, чи можна жаліти суперника в спорті. Ви просто повинні робити все для своєї команди.” Арсеналу “не пощастило в кінцівці. Вони провели 50 хороших хвилин, але потім все змінилося. Можливо, в найближчі роки ми зіткнемося з такою ж ситуацією. Тому не варто шкодувати “Арсенал” – це спорт.

Я відчув це на собі. Коли я грав за “Боруссію” останній сезон, ми програли “Баварії” 1: 5. Після гри ми відчували, що були гарні, незважаючи на рахунок. Тоді все вирішив четвертий гол мюнхенців. Просто “Баварія” – це команда, яка може швидко все змінити. “Арсенал” виграв багато м’ячів у першому таймі, це було для нас проблемою. Але після червоної картки гра завершилася, і це розуміли всі. Коли “каноніри” грали вдесятьох, ми грамотно проводили контратаки і забили гарні голи “, – цитує Хуммельс Goal.