19.Січ.2017

“Інтер” в додатковий час здолав кубкове опір “Болоньї”

Міланський “Інтер” починає підніматися в турнірній таблиці італійського чемпіонату. Після низки вдалих результатів у Серії А “нерадзуррі” приймали вдома “Болонью” в рамках національного Кубка. Стефано Піолє перед грою з Нечужі для нього “Болоньєю” попередив – основних футболістів на полі не буде, а якщо навіть хтось з основи з’явиться на “Сан-Сіро”, то тільки в змішаному сполученні. Після п’яти перемог поспіль в чемпіонаті на поле вийшов резервний склад, посилений Жоау Маріу. У “Болоньї” і цього слід було очікувати на поле також були “тітулари”, але і резервісти допомагали Роберто Донадоні в його нелегкій праці.

Найбільше уваги до себе прикував Габріел Барбоза, який отримав рідкісну можливість показати себе на правому фланзі півзахисту. Бразильський атакуючий хавбек в декількох випадках втрачав м’яч, але в цілому залишив середню враження про свою гру. Проте, перший удар в площину воріт гостей у господарів завдав саме Габріел. Барбоза справа змістився до центру і з двадцяти метрів завдав удару низом в ближній кут. Да Коста стрибнув вчасно і зловив м’яч в свої руки.

Через кілька хвилин “Інтер” все-таки відкрив рахунок. Жоау Маріу точнісінько з кута поля навісив у центр штрафного, звідки Мурільо красивим ударом через себе послав м’яч у праву від себе “дев’ятку”. Цей м’яч без сумнівів можна вважати самим розкішним голом у світі футболу в 2017 році. Після того, як “Інтер” довів перевагу до двох голів, здалося, що для “Болоньї” все скінчено. І знову Маріу відмінною передачею відправив на чужі володіння Паласіо, який точно пробив повз Так Кости в дальній кут.

Проте, “россоблу” вдалося відігратися за дві хвилини до настання перерви. Контратака гостей призвела до того, що Ді Франческо зліва пройшов вперед і викотив м’яч під удар Джемаа. Блерім за допомогою двох рикошетів вразив чужі ворота і відродив інтригу в грі.

На початку другої половини міланці знову могли вийти вперед з різницею в два голи – після навісної передачі Едера бив Паласіо, але аргентинський форвард не потрапив у ворота. На п’ятдесят восьмій хвилині Едер з лінії штрафного майданчика пробив у сантиметрах від правої штанги – невдало. “Болоньї” потрібно було кров з носу добувати гол і рятуватися на міланській арені. Бажаного вдалося домогтися на сімдесят третій хвилині. Масіна зліва навісив до воріт, м’яч перелетів через Дестро, але набіг ззаду Донс вколотив головою футбольний снаряд у сітку – 2: 2.

У “Болоньї” вийшло дотягнути до овертайму, але в додатковий час міланці не дозволили супернику розбігтися і викинути себе з кубкової сітки турніру. На дев’яносто дев’ятої хвилині Мауро Ікарді з правого флангу прострілив у центр, Крафт невдало прийняв футбольний снаряд, а Кандрева смачно поставив крапку в протистоянні. Тепер “змії” зустрінуться в чвертьфіналі з переможцем пари “Лаціо” – “Дженоа”. Матч в Римі відбудеться вже 18 січня.

Юристы «Приморского центра регистрации и сопровождения бизнеса» помогут Вам в регистрация ип во Владивостоке под ключ.