04.Кві.2017

Інтрига зберігається: “Наполі” і “Ювентус” зіграли внічию

Головною подією тридцятого туру італійської Серії А було протистояння “Наполі” і “Ювентуса”. Саме в Неаполі вирішувалося, чи бути інтрига в чемпіонській гонці. Перемога команди Мауріціо Сарри відроджував цю саму інтригу, адже в такому випадку відрив “старої синьйори” від найближчого переслідувача в особі “Роми” був би скорочений до п’яти балів. Вікторія ж колектив Массіміліано Аллегрі простягається перед ним червоною доріжкою до чергового чемпіонського титулу.

Пепе Рейна не встиг повністю відновитися після травми, отриманої в розташуванні збірної Іспанії. За Цією причини місце в рамці воріт “Наполі” Рафаел Кабрал зайняв. У “Ювентуса” в повній готовності до матчу підійшов Маріо Манджукич, а ось Пауло Диба і Хуан Куадрадо залишилися в запасі. У групі атаки у “старої синьйори” глядачі побачили Маріо Лемін і Міралема П’яниця. Також варто відзначити, що на флангах атаки Массіміліано Аллегрі вважав за краще використовувати Штефана Ліхтштайнера і Квадво Асамоа.

Трибуни “Сан-Паоло” зустріли “Ювентус” і конкретно Гонсало Ігуаїна оглушливим свистом. У Неаполі так ненавидять “стару синьйору”, що туринці будуть змушені відправитися додому, хоча їм вже через три дні грати на цьому ж стадіоні у відповідь півфіналу Кубка Італії. Команда Массіміліано Аллегрі змогла відкрити рахунок вже на сьомій хвилині. Самі Хедіра чудово протягнув м’яч до чужого штрафного майданчика, обігрався на її кордоні в стіночку з Міралема Пьяніча і завдав разючого удару з десятка метрів – Рафаел Кабрал лише зачепив ігровий снаряд.

Через якийсь час “Наполі” прийшов до тями і став організовувати атаки на ворота суперника. Ближче до середини першого тайму Марек Гамшик з лінії штрафного майданчика завдавав удару після скидки від партнера, але м’яч після рикошету пролетів лівіше рамки. Трохи пізніше словак знову відзначився небезпечним ударом, однак і в цьому випадку футболістові не вистачило точності. Ближче до завершення першого тайму в центрі уваги опинилося вже Лоренцо Інсіньє. За рахунок індивідуальної майстерності увірвався він у штрафний майданчик і технічно бив в дальній кут, але трохи не влучив.

Після перерви “Наполі” продовжував шукати щастя в атаці. Був шанс у Лоренцо Інсіньє, який зліва увійшов до штрафного майданчика і в своєму стилі виконав удар на виконання в дальній верхній кут – м’яч пролетів поруч з наміченою метою. Незабаром Хосе Кальєхон таки-вразив ворота “Ювентуса”, вдало зігравши на добиванні після пострілу Мертенса, однак боковий арбітр чітко зафіксував офсайд.

На шестидесятих хвилині неаполітанці все-таки зрівняв рахунок. Марек Гамшик зробив передачу в центрі на Дріс Мертенса і отримав своєчасну відповідь пас у штрафному майданчику (оборона “Ювентус” провалився). Гамшик в дотик прекрасно пробив під поперечину, не залишивши жодних шансів Джанлуїджі Буффону. Господарі надихнулися і незабаром ледь не вийшли вперед. Квадво Асамоа помилився при передачі назад, Мертенс в ближньому бою з Буффоном не зміг пробити, але Дріс через мить отримав можливість нанести удар з дуже гострого кута – м’яч потрапив у штангу!

До фінального свистка рахунок 1: 1 зберігся на табло. “Наполі” зіграв внічию з “Ювентусом”, і інтрига в Серії А збереглася – “Рома” тепер відстає від “старої синьйори” на шість очок, причому командам ще належить зустрітися в Римі. А колективи Мауріціо Сарри і Массіміліано Аллегрі всього через три дні перетнуться в Кубку Італії.