26.Кві.2015

Коли нічого не ладиться: “Рома” програла “Інтеру”

images-21В “Ромі” насправді панує сущий безлад. В останніх матчах ніхто ні за що не відповідає. Напад не забивали, захист – не відбиваються, а півзахист – НЕ створює і не страхує. У подібній ситуації велику відповідальність повинен брати на себе Руді Гарсія, але французький фахівець самоусунувся і тому його футбольна човен пливе за течією.

Навіть нічия на “Сан-Сіро” в певній мірі могла влаштувати “Рому”. Але в самому кінці зустрічі “Інтер” вирвав три очки. Починалося все для столичного клубу не надто драматично. В основному складі “Інтера” було чимало людей ікс – футболістів другого вибору типу Марсело Брозовіч і Ассане Гнокурі, але і той і інший зі своїми завданнями впоралися, а Гнокурі після заміни і зовсім отримав персональні овації вдячної публіки.HollyDolly

Куди гірше маловідомих футболістів зі стану суперників зіграли визнані лідери “вовчиці”. Тотті, Де Россі, Пьянич та іже з ними, включаючи Жервіньо, не реалізували свій потенціал на полі міланського стадіону і на п’ятдесят відсотків. А будь у “нерадзуррі” більш грізне напад, гості могли б заздалегідь забезпечити собі три очки, не доводячи справу до нервової кінцівки.

“Рома” пропустила дуже несподіваний гол вже на п’ятнадцятій хвилині. Ернанес по центру від воріт в метрах двадцяти переклав м’яч з ноги на ногу і завдав постріл у правий кут воріт повз Моргана Де Санктіс. Воротар “Роми” такі удари не парирував навіть у свої більш молоді роки. Але його партнери могли відігратися через парочку хвилин, коли Ібарбо із забійної позиції пробив у штангу.

Першим поле у ​​гостей покинув вікової Тотті, який зізнався після в нездатності боротися з більш молодими і міцними миланцами у другому таймі. Але вийшов на поле Кейта у повторній гольовий комбінації “Роми» не прийняв участь. Це Пьянич відправив м’яч на правий край на адресу Найнгголана. Раджа, ледве увійшовши у штрафну, приклався в лівий кут. Ханданович побачив момент в самий останній момент, коли той вже вискакував з-під ніг у захисника – 1: 1.

У “Інтера” було більше п’яти реальних шансів забезпечити собі перемогу до 88-ї хвилини, але вирішальну крапку судилося поставити Мауро Ікарді, що прийняв м’яч від Подольські і пробив з-під Маноласа в самий кут володінь Де Санктіс. Поразка на “Сан-Сіро” продовжило криза “вовчиці”.

Каталог автоаккумуляторов, варта аккумулятор купить онлайн.