17.Січ.2015

Кубок Короля: “Барселона” повторно розбила “Ельче” і в чвертьфіналі зіграє з “Атлетико”

До першого матчу проти “Ельче” в рамках 1/8 фіналу Кубка Короля “Барселона” підходила, оповита різними негативними новинами і чутками. З поста спортивного директора був звільнений Андоні Субісаррета, слідом за ним пішов і один з його помічників Карлес Пуйоль, президент Хосеп Марія Бартомеу оголосив про дострокове проведення виборів, а преса буквально розривала каталонський клуб на частини. Повідомлялося, що лідер “блаугранас” Ліонель Мессі вступив у відкриту конфронтацію з головним тренером Луїсом Енріке і поставив ультиматум керівництву, з’являлася інформація про те, що дні астурійського наставника на “Камп Ноу” визнані – подібних новин з кожним днем було все більше, аж до зустрічі “Барселони” з чинним чемпіоном “Атлетико”.

Проти “матрацників” каталонці провели свій найкращий матч під керівництвом Луїса Енріке і вперше за довгий час заслужили похвали за свою гру, а не розгромну критику. “Барселона” була переконлива, що по ходу поточного сезону трапляється з нею не так часто. Тим не менш, у світлі подальших перспектив команди з висновками ніхто не поспішав. “Блаугранас” зіграли на емоціях і настрої – подібне в останні кілька років з ними вже траплялося, але кожен раз очікуваного продовження не було. Поставити на конвеєр подібні ігри неможливо, а для того, щоб претендувати на титули, потрібно стабільно демонструвати і клас, і організацію гри. В Ельче “Барселона” відправлялася, в тому числі, і за цим, незважаючи на те, що матч носив характер тренування з підвищеною відповідальністю.HollyDolly

Нужен психолог в Москве? Здесь можете выбрать психолога – лучшие психотерапевты в Москве.

Луїс Енріке виставив експериментальний склад з гравців не мають стабільного місця в складі і представників другої команди, що не завадило його підопічним з перших хвилин взяти ініціативу під свій контроль і почати наступ на володіння суперника. Гарна можливість для того, щоб відкрити рахунок в матчі була у Адріано, коли Рафінья пройшов по правому флангу і вирізав передачу, але бразилець з хорошої позиції пробив повз ворота Ману Еррери.

Активно провівши стартові хвилини, поступово “Барселона” зменшила оберти і дозволила “Ельче” навідатися на чужу половину поля і порадувати публіку своїми атаками. Господарям навіть вдалося організувати непоганий момент: Крістіан Еррера випередив Монтойю, вискочив на знижку після кросу з лівого флангу і пробив – вище цілі пройшов ігровий снаряд. Цей епізод додав впевненості господарям, за інерцією вони провели ще парочку вилазок, а потім пропустили. Гості провели швидку атаку, пройшла розрізає передача на Траоре, якого зніс захисник. Штрафний взявся виконувати Матьє і, схоже, здивував навіть своїх партнерів по команді, класно пробивши над стінкою у верхній кут – 0: 1!

Бажаючи відігратися, “Ельче” вельми толково розігнав атаку по лівій бровці, Крістіан Еррера помчав від опонентів, розгледів у центр штрафного підтримує його Коро і віддавав на нього, але Бартра в останній момент встиг зачепити м’яч і нейтралізувати небезпеку. Тим часом “Барселона” в неспішному темпі намагалася комбінувати і вишукувати можливості подвоїти перевагу. Непогано на швидкості прибрав захисника Траоре, проте удару Адама з лівої ноги трохи не вистачило точності. Як потрібно бити з подібних ситуацій, своєму партнеру продемонстрував Роберто. Хавбек отримав м’яч, не став нічого вигадувати і з-за меж штрафного смачно приклався в дальній кут – 0: 2!

Минуло пару хвилин, як у штрафному “Ельче” звалили Муніра, а арбітр вказав на точку. Капітаном цього вечора Педро без проблем реалізував пенальті, розвівши м’яч і воротаря – 0: 3! Ударно закінчивши першу половину, з моменту “Барселона” почала і другу. Роберто покотив під удар Монтойе, Мартін хльостко пробив, але не влучив у ворота. Трохи пізніше забивати повинен був Траоре, однак замість удару Адама спробував віддати передачу на Педро, який трохи не встиг її замкнути.

Незважаючи на всю безперспективність свого становища, “Ельче” намагався грати для вболівальників. Господарі активно грали вперед і час від часу проводили непогані підходи, яким не вистачало точного завершального удару. За двадцять хвилин до кінця красивим ударом міг відзначитися вийшов на заміну Халилович, але хорвату трохи не пощастило – м’яч прийняла штанга. У кінцівці команди обмінялися моментами, але змінився лише одного разу: у компенсований час Адріано замкнув подачу справа – 0: 4 !.

“Барселона” повторно без проблем обіграла “Ельче” і в чвертьфіналі зіграє з мадридським “Атлетико”. Буде жарко!