21.Тра.2017

“Ліверпуль” повертається в Лігу чемпіонів

“Ліверпуль” дуже бажає повернутися в Лігу чемпіонів. До останнього туру Прем’єр-ліги команда Юргена Клоппа підійшла на четвертому рядку в турнірній таблиці. Щоб зберегти місце в четвірці найсильніших, мерсисайдців потрібно було обігравати “Мідлсбро”. Колектив Стіва Егнью оформив виліт в Чемпіоншип, але був не проти голосно грюкнути дверима, домігшись позитивного результату на “Енфілді”.

Роберто Фірміно встиг повністю відновитися до звітного матчу, що дозволило йому потрапити в стартовий склад “Ліверпуля”. У групі атаки з перших хвилин вийшов і Даніель Старрідж, який минулого тижня добре виступив проти “Вест Хема”. Дивока орігамі, в свою чергу, розташувався на лавці запасних.

Заручившись потужною підтримкою “Енфілда”, футболісти “Ліверпуля” відразу ж прибрали до своїх рук ініціативу. Тим не менш, це не виливалося в небезпечні моменти біля воріт Бреда ГУЗа. “Мідлсбро” зробив ставку на глуху оборону – гості ледь не повним складом розташовувалися в своїй штрафній площі, і підопічним Юргена Клоппа було непросто розкривати настільки насичені оборонні редути опонента.

На двадцять четвертій хвилині у арбітра були підстави для призначення пенальті в ворота “Ліверпуля”. Патрік Бемфорд втік від Ловрен і опинився на газоні, але арбітр не помітив, що хорватський захисник хапав свого опонента руками. В інший час мерсисайдці виглядали краще. Намагалися “червоні” доводити атаки до ударів, однак цієї роботи Бред Гузан не мав. У кінцівці першого тайму підопічні Юргена Клоппа все ж відсвяткували гол. Розіграли господарі відмінну комбінацію, в завершенні якої Джорджиніо Вейналдум завдав точного удару в кут!

У другому таймі “Ліверпуль” довести рахунок до розгромного, що дозволило футболістам і вболівальникам почуватися набагато комфортніше. Спочатку Філіпа Коутіньйо зі штрафного завдав прекрасного удару прямо під штангу, впоратися з яким Бред Гузан не зміг. А потім мерсисайдці організували контратаку, в завершенні якої Адам Лаллана вирвався на побачення з голкіпером і реалізував свій шанс!

Отримавши солідну перевагу, мерсисайдці заспокоїлися. Підопічні Юргена Клоппа продовжували більше володіти м’ячем (відсоток володіння досягав 76), але при цьому небезпечних моментів біля володінь ГУЗа не спостерігалося. Рахунок 3: 0 зберігся на табло “Енфілда” після фінального свистка. “Ліверпуль” повертається в Лігу чемпіонів, що правда “червоним” належить пройти кваліфікацію.