17.Тра.2017

“Манчестер Сіті” набрав три очки, “Етіхад” попрощався з Сабалета

“Манчестер Сіті” з перших хвилин закрив “Вест Бромвіч” на його половині поля. Особливо важко було Аллану ньом на правому фланзі оборони, адже зліва у господарів дуже активний був Лерой Сані. Німець раз по раз опинявся в центрі уваги, загострюючи ситуацію біля володінь Бена Фостера. На сімнадцятій хвилині Сані по-справжньому пробачив “дроздів”. Серхіо Агуеро вивів Лероя на побачення з голкіпером, але удар з дванадцяти метрів прийшовся поруч з правою штангою.

Команда Тоні Пьюліса не могла навіть толком потримати м’яч. Довгі закидання на чужу половину поля не знаходили адресатів і були більше схожі на безнадійні виноси. У такій ситуації забитий гол “Манчестер Сіті” був справою часу. Цей час настав на двадцять сьомій хвилині. Кевін де Брёйне після хитрої передачі від Серхіо Агуеро увірвався на лівий край штрафного майданчика і зробив простріл – м’яч зачепив Джонні Еванса, але все ж прилетів до Габріелю Жезус, якому залишалося не промахнутися з пари метрів по порожніх воротах. Всього через кілька хвилин підопічні Хосепа Гвардіоли зміцнили свою перевагу. Кевін де Брёйне підкараулив відскок близько чужій штрафній площі і в дотик завдав красивий обвідний удар – Бен Фостер навіть не ворухнувся, адже огляд у воротаря був обмежений.

“Манчестер Сіті” продовжував розмашисто атакувати, а у “Вест Бромвіча” зовсім нічого не виходило. Підступний удар з-за меж штрафного майданчика в одній з атак вдався Кевіну де Брёйне, але Бен Фостер зміг відбити м’яч в сторону. Незабаром вже Габріель Жезус після підбору щільно пробив із середньої дистанції, але ігровий снаряд був посланий точно туди, де знаходився голкіпер. Через пару хвилин Лерой Сані наносив удар з лінії штрафного майданчика – вийшло над поперечиною.

Настольные лупы по низкой цене настольная лупа купить с доставкой по Украине.

Після перерви підопічні Хосепа Гвардіоли і далі домінували, але темп був уже не таким високим. Навіть в економному режимі “Манчестер Сіті” зміг забити третій гол на п’ятдесят сьомій хвилині. Яя Туре обігрався в стінку з Серхіо Агуеро, вийшов на побачення з голкіпером і пробив Бена Фостера, направивши м’яч низом! Незабаром Хосеп Гвардіола випустив на заміну Пабло Сабалета. Вболівальники дуже тепло зустріли аргентинця, розгорнувши безліч плакатів в його честь. Справа в тому, що це був останній матч Сабалети на “Етіхад Стедіум”, адже Пабло покине команду в червні після дев’яти років виступів в її рядах.

В середині другої половини оформити дубль дуже хотів Габріель Жезус. Бразилець пробивав під поперечину з п’ятнадцяти метрів, але Бен Фостер зробив сейв. Незабаром небезпечний удар по воротах завдавав вже Серхіо Агуеро, проте накрили його суперники. Дійсно зворушливий момент на “Етіхад” настав тоді, коли Пабло Сабалета прийняв від Венсана Компані капітанську пов’язку. Вболівальники аплодували після кожної дії аргентинця, навіть коли він допускав помилки. На вісімдесят сьомій хвилині “Вест Бромвіч” реалізував рідкісну атаку в гол престижу. Аллан Ньом прострілив з правого флангу, а Хел Робсон-Кану з близької відстані пробив Віллі Кабальєро. Підсумковий рахунок – 3: 1. “Манчестер Сіті” впевнено набрав три очки і наблизився до Ліги чемпіонів, а “Етіхад Стедіум” попрощався з Пабло Сабалета.