02.Лют.2015

Менез приніс “Мілану” перемогу над “Пармою” (купить лайки instagram)

rp_163613.jpgУ домашній зустрічі з “Пармою” міланці змогли зібратися і не допустили подальшого падіння в турнірній таблиці. Осічка на “Сан-Сіро” при досить хиткому стані Філіппо Індзагі могла дорого обійтися молодому тренеру, але все для “россонері” поки обійшлося.

Міланці стартували дуже жваво. У нинішньому стані “россонері” і їхні вболівальники вже відвикли від того, що таке швидкий гол. Проте, коли Жеремі Менез на 17-й хвилині відкрив рахунок, радості міланської публіці було не позичати. М’яч влучив у руку Родрігесу в штрафній площі “Парми” і французький півзахисник точно пробив у лівий нижній кут воріт. Антоніо Міранте допустив типову воротарську помилку, взявшись завалюватися в кут раніше покладеного часу.HollyDolly

Пармезанці вирішили підтримати міланців в їх прагненні до атакуючого футболу і вплуталися в веселе заняття під назвою “гра на зустрічних курсах”. Йшла середина першого тайму, коли Галлоппа зі штрафного навісив на дальню штангу, де Родрігес скинув м’яч до воріт у бік Ночеріно і останній з чотирьох метрів точнісінько зарядив по мети – 1: 1.

Здесь вы можете купить лайки instagram, накрутка лайков в инстаграме.

У першому таймі основоположну роль грали стандартні положення. Крім двох голів м’яч ще раз міг влетіти в сітку, але після удару Алекса штанга прийняла на себе всі наслідки подібного пострілу. Під завісу тайму гості стрепенулися і претендували на те, щоб піти на перерву з перевагою, але Дієго Лопес у двох ситуаціях вистояв на пристойному рівні.

У “Мілана” могли виникнути серйозні проблеми, якби “россонері” не зуміли провести відносно швидкий гол на початку другого тайму. Черчі зі своєї половини поля пробіг по правому флангу і покотив м’яч на головного героя зустрічі. Менез показав відмінну техніку володіння м’яча і після дриблінгу вразив дальній кут воріт Міранте.

“Парма” спробувала було щось змінити, але гостям не вистачило банального ресурсу. Замість цього Дзаккардо після передачі Менеза встановив остаточний результат і здобув для клубу настільки важливі три очки.