17.Вер.2014

“Монако” несподівано обіграв “Байєр”

Давненько “Монако” не було в Лізі чемпіонів – пройшло дев’ять років з сезону 2004/05 і десять років з тих пір, як “монегаски” грали у фіналі найпрестижнішого європейського клубного турніру. З тих пір команда з князівства встигла багато перенести: “очищення” нижчих дивізіоном, результат лідерів, повернення в еліту, покупку російським мільярдером, крах амбіцій і черговий результат лідерів. На даний момент команда, що провалила старт сезону, “повзе” в підвалі турнірної таблиці Ліги 1, так що Ліга чемпіонів для неї – наче шанс доторкнутися до того світу, який “монегаски”, цілком імовірно, нескоро побачать знову. А ось “Байєр” нині на ходу. Цього сезону команду очолює Роджер Шмідт, який півроку тому зробив австрійський “Ред Булл” чемпіоном з двенадцатіочковим відривом. “Фармацевти” з першого ж туру Бундесліги ринулися у відрив, набравши сім очок після трьох ігрових вікендів. У минулі вихідні команда влаштувала веселу “перестрілку” з “Вердером” (3: 3), упустивши перемогу незадовго до фінального свистка. Так що, мабуть, саме німці були фаворитами зустрічі з “Монако”.HollyDolly

Цікаво, що з перших хвилин цього протистояння господарі поля заволоділи ігровою і територіальною перевагою, взяли м’яч під контроль і … все. Особливих спроб дійти до воріт Бернда Лено не було, зате вистачало позиційної боротьби в центрі поля. А ось “фармацевтам” досить довго не вдавалося провести зрозумілу атаку, але ж “Монако” грав без свого основного захисника Аймена Абденнур, ніж можна було скористатися. Відчувалося, що гості підійшли до цієї зустрічі не цілком свіжими – на тлі втоми після не простого матчу Бундесліги. Правда, виділявся Гонсало Кастро, чиї реактивні проходи по флангу ставили футболістів французької команди в тупик. І все ж небезпечних моментів не було, не допомагали навіть стандартні положення. Гра кілька разів зупинялася з причини травм і розмов головного судді з футболістами – рефері намагався не допустити грубість на полі. І лише на тридцять шостій хвилині поєдинку вболівальники трохи пожвавилися. Розігрався на початку цього сезону Карім Белларабі отримав передачу з глибини поля, стрімко вирвався на ударну позицію і вирішив покатати футбольний снаряд повз досвідченого Субашич. У підсумку банально не влучив у створ воріт. За хвилину до кінця основного часу першого тайму леверкузенці упустили ще один шанс: Кастро вдалося доставити м’яч у чужу штрафну Сону, от тільки кореєць не зумів переграти голкіпера “Монако”. З тим і пішли на перерву.

З самого початку другого тайму німці влаштували облогу чужий половини поля. Комбінували, заробляли право на штрафні і кутові, але були не в змозі отримати з своєї переваги ніяких дивідендів. Дуже активно грав Кісслінг, за яким уважно доглядали захисники “Монако”. А ось французи, створювалося таке враження, були згодні і на нічию. Мабуть, гості теж в це повірили, а “монегаски”, між тим, несподівано на шістдесят першій хвилині повели в рахунку. Курзава знайшов момент для передачі з лівого флангу на Бербатова, Дімітар скинув м’яч в чужу штрафну на Моутінью, який спокійно розібрався з Берндом Лено, 1: 0! Трохи пізніше Курзава зумів виконати ще одну подачу, але в тому епізоді болгарський форвард програв боротьбу захисникові.

Час почало грати на французьку команду, а от підопічні Роджера Шмідта занервували, стали частіше помилятися. Німці зуміли нанести ще кілька ударів по воротах Субашич, але забити не вдалося. Більш того, на 83-й хвилині Феррейра-Карраско зумів вирватися один на один з Лено, але замість удару зважився на безадресний простріл. “Монако” здобув почасти випадкову перемогу, важливість якої стане ясна через кілька місяців. А “Байєру” необхідно навчитися розподіляти сили.

Панкроль оборудование для кролиководство клетки для кролеферм в Украине.