22.Кві.2015

Не ображайте “Баварію”. Мюнхенці познущалися над “Порту” і вийшли в півфінал Ліги чемпіонів

Результат першого матчу між цими командами став головною сенсацією серед усіх поєдинків 1/4 фіналу поточного розіграшу Ліги чемпіонів. «Баварія» недооцінила «Порту», ​​чого в додачу своїм кадровим проблемам робити просто не могла, і заслужено була покарана. На «Драгау» оборона «Баварії» зіграла потворно, проте атакуючим футболістам вдалося забити у ворота суперника один м’яч, який був виїзним, а значить, найважливішим. Поразка 1: 3 залишало команді Хосепа Гвардіоли дуже навіть непогані шанси на позитивний результат дуелі.

Тим більше, що «Порту» через дискваліфікації змушений був у повторній грі недорахуватися крайніх захисників – на Данило і Алекса Сандро в матчі на «Альянц-Арені» богозневаг Лопетегі не розраховував. Іспанський тренер «драконів», логічно обираючи на гру оборонну стратегію, на фланги оборони вирішив випустити номінальних центральних захисників – на лівому краю вийшов Бруно Мартінс-Інді, на правому – Дієго Рейес. Місце ж номінального основного центрбека Інді зайняв Іван Маркано. Це і були дві єдині заміни Лопегеті в порівнянні з першим поєдинком.

Хосеп Гвардіола замін таких зробив ще менше – одну. Але інший іспанський фахівець також змінив гравця лінії оборони: замість провалився в першому матчі Данте зіграв Хольгер Бадштубер. Гвардіола знову обходився без травмованих Роббена, Рібері, Алаби, Мартінеса і Бенатіа, а ось Бернат і Швайнштайгер, участь яких у матчі була під питанням, зіграти вже могли – перший навіть вийшов у стартовому складі.HollyDolly

«Баварія» з перших хвилин заволоділа територіальною перевагою. Як «Порту» не хотів це дозволити зробити супернику, намагаючись використовувати високий пресинг, «Баварія» майже не віддавала м’яч противнику і вже на десятій хвилині створила хороший гольовий момент. Левандовскі з глибини кинув у прорив Мюллера, той увірвався в штрафну і сильно пробив у дальній кут – Фабіано виявився на місці. На добивання встиг все той же Левандовскі, однак поляк потрапив у штангу. Тим не менш, довго надійно оборонятися «Порту» все ж не вдалося. Через чотири хвилини м’яч таки влетів у ворота «драконів», а забив його злий геній португальської команди Алькантара. Тьяго був упущений захисниками гостей у воротарському майданчику і головою з близької відстані розстріляв ворота після подачі зліва Берната.

«Порту» після пропущеного гола, здавалося, трохи відсунув гру зі своєї половини. Протягом наступних восьми хвилин єдине, що створила «Баварія», був далекий удар Мюллера, з яким легко впорався воротар. Тим не менше, вже на двадцять четвертій хвилині рахунок був 2: 0, а ще через чотири хвилини – 3: 0. І знову обидва голи були забиті з другого поверху. Спочатку Каземіро упустив Боатенга і центральний захисник забив кострубатим, але надточним ударом головою після подачі корнера та знижки Бадштубера. А в другому випадку точний удар завдав Левандовскі, який завершив шикарну і феноменальну атаку «Баварії», а асистували Роберту Лам і Мюллер.

3: 0 – вже до тридцятій хвилині мюнхенці перевернули все з ніг на голову, не тільки зрівнявши рахунок за сумою двох матчів, а й отримавши перевагу. По закінченню тридцяти двох хвилин богозневаг Лопетегі зрозумів і визнав, що помилився, випустивши в стартовому складі мексиканця Ерреру, і замінив захисника на 21-річного Рікарду Перейра, який лише вдруге вийшов на поле в цій Лізі чемпіонів. На жаль, це несильно допомогло «Порту», ​​адже вже через три хвилини після заміни у ворота «Порту» влетів четвертий гол. Мюллер пробив здалеку, м’яч, здається, у ворота не летів, але на своєму шляху знайшов ногу Мартінса Інді, від якої вже пішов у ворота і, крім того, в протихід Фабіано.

Тоді, а може, й раніше, «Баварія» відчула справжнісінький запах крові і пішла добивати «Порту». Благо, часу більше, ніж на один гол до перерви у мюнхенців не вистачило. Безладна оборона «Порту» знову статично спостерігала, як Левандовскі, отримавши пас від Мюллера, з десяток секунд потанцював в центрі штрафного і точно пробив у кут – п’ятий!

17-річного Рубена Невеш, що вийшов замість проведшего найгірший матч у своєму житті Куарежми, Лопегеті випустив швидше просто для того, щоб надати юному футболісту 45 хвилин чвертьфіналу Ліги чемпіонів на «Альянц-Арені». «Баварія», ясна річ, другий тайм початку не так агресивно, як провела перший – необхідності в цьому не було. За перші п’ятнадцять хвилин другої половини мюнхенці лише тричі пробили в бік воріт гостей – все рази неточно, Гетце, Хабі Алонсо та Бернат.

Хуан Бернат, до слова, дуже старався і був, напевно, самим активним і наполегливим гравцем «Баварії» у другому таймі. Порив іспанського партнера решта гравців мюнхенської команди не особливо підтримували, у другому таймі вирішивши грати вже в своє задоволення, особливо не напружуючись. Нехай забити від цього шансів у господарів не було, але і пропустити гол у свої ворота вони не могли, адже «Порту» майже не атакував, будучи деморалізованим рахунком.

На 72-й хвилині Гвардіола провів першу заміну, випустивши замість пошкодив Рафінья Роде, а ще через хвилину господарі вельми несподівано пропустили. Захист мюнхенців в кінець розслабилася, дозволила Евандро отримати м’яч на правому краю штрафного і зробити навіс на лінію воротарського майданчика, звідки Джексон Мартінес головою розстріляв ворота. Це був не тільки перший удар «Порту» в створ воріт, а й взагалі в сторону!

Все той же Мартінес на 77-й хвилині ледь взагалі не відновив інтригу в протистоянні, але, класно розібравшись із захисниками «Баварії» і вийшовши на ударну позицію, в дальній кут трохи не потрапив. Напевно, в певний момент на підсвідомому рівні у вболівальників чемпіонів Німеччини навіть зародилися деякі побоювання. Втім, незабаром стало зрозуміло, що крім Мартінеса атакувати у «Порту» нікому, а постійно з обороною «Баварії» поодинці колумбієць розбиратися не може.

Останній штрих в грі був підведений за чотири хвилини до кінця основного часу, коли Маркано, отримавши другу жовту картку, був видалений з поля, а відразу ж після цього класний м’яч зі штрафного «поклав» Хабі Алонсо. Це міг і не бути останній гол «Баварії» у матчі, але вже в компенсований час Левандовскі не зміг з близької відстані пробити Фабіано.

6: 1 – «Баварія» розмазала «Порту», ​​славно помстившись за образливу виїзну поразку минулого тижня, в черговий раз показавши, що виграти на «Альянц-Арені» – майже неможливо. До слова, в сьогоднішній грі мюнхенці довели число забитих м’ячів у поточному розіграші Ліги чемпіонів до двадцяти дев’яти.

Блог BegetNews – Уличная мужская мода, фото, ссылки, тренды, рекомендации.