11.Кві.2017

Нокдаун для Венгера: “Кристал Пелас” розгромив “Арсенал”

В понеділок увечері програму тридцять другого туру англійської Прем’єр-ліги закривало лондонське дербі – “Кристал Пелас” приймав “Арсенал”. Команди однаково гостро потребували окулярах, незважаючи на рішення абсолютно різних завдань в турнірній таблиці. Щоб не вилетіти, “орлам” потрібно чіплятися за залікові бали в кожному матчі незалежно від імені суперника. Так що “канонірам”, яке зберігає надії на фініш в зоні Ліги чемпіонів, що не слід було очікувати легкої прогулянки на “Селхерст Парк”.

Сем Еллардайс не здивував стартовим складом, та й чекати чогось незвичайного було не варто – останнім часом основа “Кристал Пелас” закріпилася. Арсен Венгер вирішив не змінювати переможний склад. Французький фахівець випустив тих же футболістів, що і в матчі проти “Вест Хема”, хоча в опорну зону можна було повернути Франсіса Коклена. Місце в воротах “Арсеналу” знову зайняв Даміан Мартінес, адже Петр Чех і Давид Оспіна не відновилися після отриманих травм.

“Кристал Пелас” жваво почав гру, але перший момент на восьмій хвилині створив “Арсенал”. Мохамед Ельнені з-за меж штрафного майданчика завдав щільний удар під ліву штангу – Уейн Хенесси в стрибку дотягнувся до м’яча і врятував свою команду. Підопічні Арсена Венгера продовжували домінувати, володіючи ігровою снарядом 75% ігрового часу, проте на сімнадцятій хвилині відкрити рахунок вдалося господарям. Швидку атаку провели “орли”, в її завершенні Вілфрід Заха з правого краю чужого штрафного майданчика в падінні зробив простріл, а Андрос Таунсенд випередив Мустафі і завдав точного удару метрів з шести!

“Арсенал” хотів швидше зрівняти рахунок, а “Кристал Пелас” намагався не давати суперникам багато простору і розраховував на контратаки. Кілька небезпечних ударів в середині першого тайму виконав Алексіс Санчес. У першому випадку Уейн Хенесси без великих проблем впіймав м’яч, а в другому – чилієць пробив правіше мети. Трохи пізніше Санчес знову опинився в центрі уваги. Підкараулив Алексіс відскік мало не на лінії воротарського майданчика суперника, однак потужний удар був блокований. Незадовго до завершення першого тайму шанс забити гол мав Крістіан Бентеке. Після провалу оборонної лінії “Арсеналу” бельгійський форвард потужно бив з лівого краю штрафного майданчика в ближній кут – Даміан Мартінес зробив сейв! А останній момент до перерви мали гості. Габріель відгукнувся на подачу з кутового і пробив головою, але Хенесси в стрибку впіймав м’яч.

Відразу після перерви “Кристал Пелас” знову вказав на проблеми в обороні “Арсеналу”. Крістіан Бентеке пробив з розвороту з центру чужій штрафній площі, але Ектор Бельерін встиг блокувати удар. Через пару хвилин Бентеке все ж відправив м’яч у сітку, вдало зігравши на добиванні після удару Таунсенда, однак боковий арбітр справедливо зафіксував офсайд. У “канонірів” в атаці виходило небагато, і на кінець години гри Арсен Венгер зробив подвійну заміну – на полі з’явилися Аарон Ремзі і Олів’є Жиру. Останній забивав в трьох останніх випадках, коли приїжджав на “Селхерст Парк”.

Але на шістдесят третій хвилині підопічні Сема Еллардайса змогли зміцнити свою перевагу. Після передачі з правого флангу Йоан Кабай в дотик виконав шикарний кручений удар з лінії штрафного майданчика точно під ліву штангу! В середині другого тайму Майкл Олівер призначив суперечливий пенальті у ворота “Арсеналу”. Таунсенд в чужій штрафній площі прокинув м’яч повз Бельеріна і Мартінеса і опинився на газоні. Одинадцятиметровий удар чітко реалізував Лука Мілівоєвіч, низом вразив лівий нижній кут. Голкіпер вгадав напрямок польоту м’яча, але дістатися до нього було дуже складно.

Скоротити розрив у рахунку “Арсенал” міг на сімдесят другій хвилині. Ектор Бельерін справа вийшов на голкіпера і перекинув Хенесси, але на дальній штанзі голкіпера підстрахував захисник, який випередив гравець гостей. За п’ять хвилин до кінця основного часу “Кристал Пелас” ледь не провів четвертий гол. Після подачі від Таунсенда Бентеке пробив з льоту, проте захисник відбив м’яч в межах воротарського майданчика.

Підсумковий рахунок – 3: 0. “Кристал Пелас” розгромив “Арсенал”, провівши прекрасний матч. “Орли” вперше обіграли “канонірів” в епоху Арсена Венгера. Страшно уявити, що чекає французького фахівця в найближчі дні.

Регистрация предприятия киев, нужна регистрация предприятия обращайся к профессионалам “Променад груп”