24.Гру.2013

Нудні нулі “Арсеналу” і “Челсі”

Лондонське дербі між ” Арсеналом” і “Челсі” було винесено на понеділок як головний поєдинок туру . Ажіотаж напередодні цієї зустрічі був неабияким , враховуючи не тільки історичні взаємини ” канонірів” і “синіх” , а й турнірну ситуацію. “Арсенал ” довгий час лідирував у турнірній таблиці , але після того , як ” Ліверпуль” зумів здобути перемогу над ” Кардіффом ” , саме мерсисайдці вийшли на першу сходинку. В останніх трьох матчах ” Арсенал” не може перемогти , а поразка від ” Манчестер Сіті ” і зовсім могло деморалізувати вболівальників лондонської команди , враховуючи , що програш 6:3 від прямого конкурента за чемпіонський титул – це серйозний удар по самолюбству.HollyDolly

Арсен Венгер ще ніколи не перемагав “Челсі” при Жозе Моурінью , і про цю статистикою англійські журналісти згадують перед кожним дербі. Португалець спробував заспокоїти всіх , заявивши , що не надає їй особливого значення , адже вона навряд чи допоможе ” Челсі” в майбутньому матчі. Головною проблемою “синіх ” цього сезону є лінія нападу . Фернандо Торрес і Самюель Ето’О забили на двох всього чотири голи , причому нікому з них так і не вдалося відзначитися на чужому полі. Цього разу Моурінью зробив ставку на Торреса , а в якості помічників вибрав Вілліана і Азара . Трохи здивувало , що Оскар залишився в запасі , враховуючи , що бразилець є одним із улюбленців Моурінью. Що ж стосується ” Арсеналу” , то він був вельми передбачуваний ще до старту.

Якщо хтось очікував від цієї зустрічі феєрії начебто матчу ” Манчестер Сіті” – ” Арсенал” , то через десять- п’ятнадцять хвилин такі думки покинули абсолютно всіх. Обидві команди абсолютно не поспішали атакувати , воліючи підлягає перекочувати м’яч на своїй половині поля. Швидше цей поєдинок нагадував матч між ” Манчестер Юнайтед” і “Челсі” , який трапився наприкінці серпня. Вельми показово , що за весь перший тайм ” Арсенал” завдав всього два удари по воротах , причому жоден з них не потрапив у ворота. “Сині ” били частіше , тільки от перший небезпечного моменту довелося чекати … увагу … до тридцять четвертої хвилини! Повірте на слово , до цього команди не створили жодного хоч трохи гострого моменту.

Порушником спокою став Френк Лемпард , якому вдався удар у дотик з семи метрів точно в поперечину. Щесни навряд чи рятував би ” Арсенал ” у цій ситуації , потрап Лемпард у ворота. Варто відзначити прекрасну передачу у виконанні Едена Азара . “Арсенал” відповів випадом у виконанні Озіла і Уолкотта , який завершився падінням останнього. Вілліан заїхав по нозі Тео , проте Майк Дін порахував , що це не привід ставити на ” точку ” . До кінця першого тайму Вілліан встиг загубити ще один момент , пробивши метрів з десяти точно по центру в воріт , хоча ніхто не заважав йому завдати удару похитрее .

На диво в перерві жоден з тренерів не зважився на заміни , хоча вони напрошувалися більш ніж явно . У другому таймі гра також пішла без воріт , зате боротьби стало в рази більше. “Арсенал” частіше тримав м’яч на своїй половині поля , але при цьому “сині” активно пресингували “канонірів”. У підсумку , головною дійовою особою у другому таймі став Майк Дін , який згадав , що у нього є жовті картки .

Перший більш – менш небезпечний удар після перерви трапився на шістдесят дев’ятій хвилині , коли Лемпард хльостко пробив низом , але Щесни впорався з ударом. Варто відзначити , що жоден з наставників не поспішав робити заміни , і перша перестановка трапилася лише на сімдесят третій хвилині , коли Моурінью поміняв Азара на Шюррле.

У ” Арсеналу” моментів не було весь матч , але на сімдесят дев’ятій хвилині “каноніри ” могли б вирішити результат поєдинку , якби Жиру потрапив в ціль з десяти метрів. Але Олів’є промахнувся мимо воріт. За п’ять хвилин до кінця зустрічі все той же Жиру бив у дотик з лінії воротарського , але цього разу його удар був заблокований Кехілл .

“Каноніри” були краще в кінцівці зустрічі , але до гола справа так і не дійшла. Як результат – 0:0 , і “Ліверпуль ” залишився на вершині турнірної таблиці.

Смотреть 10 сезон Анатомии страсти на этом сайте онлайн совершенно бесплатно.