01.Кві.2014

Пенальті, видалення, подвиги Кости: камбек “Шахтаря” в Харкові

Виходячи на поле харківського стадіону , команди вже напевно знали результат матчу між ” Дніпром” і “Динамо”. Дніпропетровська команда обіграла київську і пішла в невеликий відрив , тому і “Шахтар” і “Металіст” ставили у звітному матчі перед собою максимальні завдання . Мірча Луческу трохи здивував стартовим складом . У воротах “гірників” ми побачили Каніболоцького , зліва в захисті діяв Ісмаїлі . У середній лінії румунський фахівець довірив місце Ілсіньо , якого рідко побачиш у старті “Шахтаря”. Також Луческу вирішив випустити з перших хвилин Едуардо.

На старті матчу обидві команди грали активно , показуючи серйозність своїх намірів. “Шахтар” пресингував досить високо , але також високо використовували пресинг і харківські футболісти. Вже на 7 -й хвилині матчу вболівальники на стадіоні ” Металіст” схопилися зі своїх місць , адже їх команда повела в рахунку. Вільягра подав з правого краю штрафного , м’яч пролетів повз Хав’єра і прилетів до Кучеру . Олександр виставив ногу , від якої м’яч влетів у сітку власних воріт. Господарі продовжили грати першим номером , не думаючи сідати на свою половину поля. Неприємним епізодом для команди Рахаева стала травма Шуста , через яку вже на 12 -й хвилині наставнику “Металіста” довелося випускати Горяїнова в рамку воріт.HollyDolly

До середини тайму гра перейшла до центральної частини поля. “Шахтар” дуже хотів зрівняти рахунок ще до перерви , але занадто багато браку було помітно у діях футболістів донецької команди. Гра була не самою контактної , але в першому таймі трапилася ще одна травма і вимушена заміна . Вже Луческу випустив в екстреному порядку на поле Шевчука , який замінив пошкодженого Ісмаїлі . На кінець півгодини гри Анатолій Жабченко призначив пенальті ворота гостей. Кучер порушив правила у своєму штрафному майданчику . Каніболоцький вгадав напрям удару Марлоса , але м’яч все ж таки влетів у сітку , 2:0!

Дивно , але “гірники ” у першому таймі не тільки відіграли два м’ячі , а й вийшли вперед. Не минуло й п’яти хвилин після голу Марлоса , як гості скоротили розрив у рахунку. Коста з лівого краю штрафного майданчика чудово пробив точно в дальній кут воріт! А в наступній атаці рахунок і зовсім став рівним ! З лівого флангу Коста виконав подачу на дальню штангу , звідки Едуардо головою пробив точно в сітку , 2:2 ! На 45 -й хвилині “Шахтар” і третій гол відсвяткував . Срна за меж штрафного майданчика пробив по воротах , можливо був невеликий рикошет , і м’яч влетів у ближній верхній кут!

Другий тайм футболісти ” Шахтаря” почали дуже активно. Небезпечно зі штрафного пробивав Коста. Невеликий рикошет ускладнив завдання Горяїнову , але воротар “Металіста ” все ж таки забрав м’яча в руки. Незабаром розмашиста атака гостей завершилася гострим прострілом Едуардо з лівого краю штрафного майданчика , але голкіпер зумів забрати м’яч у руки. На 55 -й хвилині справи у харків’ян погіршилися. Вільягра примудрився швидко заробити дві жовті картки , і арбітр вилучив футболіста з поля. Спочатку Крістіан був покарав за симуляцію в чужій штрафній площі , а потім він налетів на фланзі на Едуардо.
Після цього команда Луческу повністю заволоділа територіальною перевагою . Моменти біля воріт Горяїнова виникали частенько , але не вистачало їм завершення . І все-таки четвертий гол влетів у сітку воріт ” Металіста”. На 74 -й хвилині після передачі з глибини Коста з лівого краю штрафного майданчика головою скинув м’яч уздовж воріт , а Адріано з близької відстані пробив у ворота! Трохи пізніше і п’ятий гол влетів у сітку воріт харківської команди , але арбітр не зарахував взяття воріт через офсайд у Тейшейри . Варто відзначити гру Кости в цьому матчі. Бразилець забив найважливіший перший гол і віддав дві гольові передачі . А матч так і завершився з рахунком 2:04 . “Шахтар ” і “Дніпро ” трохи відірвалися від ” Металіста” і ” Динамо”

Сервич почтовых программа рассылки e mail по электронной почте.