12.Бер.2015

“ПСЖ”, граючи вдесятьох з першого тайму, зумів вибити “Челсі”

rp_841430-300x200.jpgУ вівторок матчі Ліги чемпіонів розохотили уболівальників. У двох матчах було забито 11 голів. Звичайно, глядачі, особливо нейтральні, мріяли, щоб і в середу було багато м’ячів. Однак від матчу між “Челсі” і “Парі Сен-Жермен” об’єктивно голопада чекати не варто було. У першому матчі в столиці Франції була зафіксована нічия 1: 1. Таким чином, можна було передбачати, що другий матч також не результативним.

Матч розпочався жваво. Вже в самому дебюті матчу в штрафну “Челсі” пішла розрізає передача на Кавані. Уругваєць майже прийняв м’яч, але заробив лише кутовий. Незабаром і лондонці дійшли до штрафного парижан, але також до загрози воротам справа не дійшла. Після цього матч став протікати в тому руслі, в якому всі й очікували. Поєдинок йшов без моментів. Навіть ударів по воротах не було. Та й атак був мінімум. При цьому, мабуть, трохи активніше виглядав “Челсі”.

У матчі нічого цікавого не відбувалося. Однак хвилин за десять до кінця першого тайму суддя вирішив стати героєм зустрічі. Ібрагімович і Оскар зійшлися в жорсткому стику в центрі поля. Кейперс не став думати і дістав червону картку для шведського форварда. Виходячи з повтору, здається, що голландець погарячкував. Кейперс міг обмежитися жовтою, та й повинен був.HollyDolly

Можна було подумати, що Кейперс хотів таким чином погасити пристрасті. Однак замість цього голландець лише розпалив команди. До видалення фолів в матчі майже не було. Однак після червоної картки команди стали діяти все жорсткішою, активно порушуючи правила.

Наприкінці першого тайму Кейперс ще раз вийшов на перший план. Дієго Коста міг забити красивий гол. Бразильський іспанець обіграв майже всіх захисників “Парі Сен-Жермен”, увійшов у штрафну і готовий був пробити по воротах, але замість цього отримав удар по ногах від Кавані. По цьому епізоду не може бути двох думок. Голландець зобов’язаний був ставити пенальті у ворота Сірігу, але суддівський свисток промовчав.

На перерву команди пішли за нулях на табло. Для Лорана Блана прийшов час ризикувати. У “Парі Сен-Жермен” залишався в запасі всього один тайм, щоб завоювати путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

У нале другого тайму лондонці пішли вперед. Здавалося, що господарі хотіли швидше відкрити рахунок, щоб не боятися який-небудь шалений атаки “Парі Сен-Жермен”. Однак створити навіть гольовий момент у англійців не виходило. Французи ж провели свою очманілу атаку. Після передачі Пасторе Кавані зліва увірвався в штрафну на рандеву з Куртуа. Уругваєць обіграв бельгійця і бив у порожні ворота. Кавані цілився в дальній кут повз летіли в підкаті захисників “Челсі”, але … потрапив у штангу.

Після цього епізоду гравці “Челсі” стали діяти обережніше. Лондонці перестали атакувати позиційно. Господарі віддали м’яч супернику, вважаючи за краще оборонятися. “Парі Сен-Жермен” захопив ініціативу. Французи атакували великими силами. Вперед йшов навіть Матуіді. Небезпечніше всіх, звичайно, були Пасторе і Кавані. Саме південноамериканці намагалися щось вигадати.

За п’ятнадцять хвилин до кінця матчу Кейперс знову опинився в центрі уваги. Гравці гостей вимагали червоної картки для Дієго Косту. Форвард грубо підкотився під Тьяго Сілву. Однак голландець дістав лише жовтий прямокутник. Було абсолютно незрозуміло, чим Кейперс керувався в цій грі, виносячи свої рішення.

І все ж забив “Челсі”. Вілліан зробив передачу на Раміреса, який з меж штрафного бив у ближній кут. Сірігу парирував м’яч на кутовий, який і став фатальним. Після подачі Террі головою скидав м’яч на Дієго Косту. Удар у форварда не вийшов, але м’яч відскочив до Кехілл, який без роздумів пальнув у ціль.

Тут же гості зобов’язані були порівнювати рахунок. Що вийшов миттєвостями раніше Лавессі головою бив в упор після подачі з лівого флангу. Однак Куртуа виручив. Через кілька хвилин Пасторе черпачком закидав м’яч на Лавессі, але захисники господарів в останній момент зуміли розрядити ситуацію. І все ж тиск гостей привело до взяття воріт. Парижани заробили кутовий, після якого Давид Луїс з “другого поверху” вколотив м’яч у ціль.

View image | gettyimages.com

“Челсі” намагався вирвати перемогу в останні хвилини основного часу. Однак атаки лондонців так і не завершилися точним ударом. У підсумку, суддівський свисток сповістив про те, що команди чекали ще півгодини додаткового часу. Моурінью вирішив підсилити атаку, замінивши Раміреса на Дрогба. Природно, що лондонці захопили ініціативу і йшли вперед. Швидко тиск господарів призвело до результату. Після подачі Тьяго Сілва зіграв рукою в своїй штрафній, і суддя призначив пенальті. На цей раз Кейперс був правий. З точки ж холоднокровно в ціль пробив Азар.

Незабаром у ворота парижан міг бути призначений і другий пенальті. Азар увірвався в штрафну, обіграв Сірігу і впав. Свисток Кейперса промовчав. Повтор же показав, що італієць все ж зачепив бельгійця. У “Парі Сен-Жермен” з моментами були проблеми. Сподіватися гості могли на стандарти. Давид Луїс зі штрафного з далекої дистанції пробив під поперечину, але Куртуа виручив свою команду.

У другому екстратаймі характер гри не мінявся. “Парі Сен-Жермен” намагався щось придумати, але сил у французів було все менше. Лондонці ж при першій можливості намагалися тікати в контратаки. Хотіли господарі забити другий гол, щоб не ризикувати.

Проте “Челсі” не достояв. На допомогу парижанам знову прийшов кутовий. Після подачі першого Тьяго Сілва виграв боротьбу і бив головою, здавалося, напевно. Куртуа зумів незбагненним чином парирувати цей постріл ще на один кутовий. Знову подача, знову Тьяго Сілва виграв боротьбу, і на цей раз пробив у ціль! А рахунок 2: 2 вже виводив у наступний етап “Парі Сен-Жермен”.

Французи просто тягнули час до фінального свистка. І дотягли! “Парі Сен-Жермен” зумів вибити “Челсі”, продемонструвавши божевільний характер. “Челсі” ж залишився без потроєнь.

Здесь вы можете купить мужскую рубашку в интернете в Санкт-Петербурге с доставкой.