12.Січ.2015

“Саутгемптон” б’є “Манчестер Юнайтед” на “Олд Траффорд”

Центральний протистоянням 21 туру англійської Прем’єр-ліги значився матч на “Олд Траффорд”, де “Манчестер Сіті” чекав у гості “Саутгемптон”. Команди двох голландець Луї ван Галя і Рональда Кумана, яких можна сміливо називати давніми суперниками, займали сусідні місця в турнірній таблиці і були прямими конкурентами один одного в боротьбі за місце в зоні Ліги чемпіонів. Завдяки цим факторам матч мав велике значення, бо в разі перемоги “червоні дияволи” могли відірватися від суперника, а “святі” – посунути конкурента з третього місця.

У першому матчі команд манкуніанці добилися перемоги з рахунком 2: 1, вичавивши максимум з мінімуму, а до повторної гри підходили з серією з десяти зустрічей Прем’єр-ліги без поразок. Настільки значні цифри псувало лише те, що в останніх чотирьох матчах команда Луї ван Галя тричі зіграла внічию. Однак осічки “Манчестер Юнайтед” допускав в гостьових поєдинках, тоді як вдома незмінно перемагав, що надавало впевненості вболівальникам команди напередодні гри з “Саутгемптоном”. У “святих” з настроєм також не було жодних проблем, оскільки, незважаючи на важкий календар, вони зберігали за собою місце в четвірці. В останньому турі англійської першості підопічні Рональда Кумана на своєму полі розібралися з “Арсеналом” і на “Олд Траффорд” відправлялися з бажанням організувати проблеми господарям стадіону.HollyDolly

Вельми несподівано зустріч з атак почали гості, які вже на другій хвилині організували непоганий момент, але Клайн, що підключився по правому флангу, не влучив у дальній кут воріт Де Хеа. Після стартового наскоку “святих” господарі взяли м’яч під свій контроль і почали будувати позиційний наступ. У ході однієї з атак Ді Марія здорово розібрався з двома захисниками, але замість удару з правого краю виконав передачу, на яку ніхто з партнерів аргентинського півзахисника не встиг.

Незважаючи на те, що команди на старті матчу діяли в непоганому темпі, небезпечні моменти практично були відсутні. “Манчестер Юнайтед” швидко заволодів територіальною перевагою, проте “Саутгемптон” оборонявся досить непогано. Гості грамотно перекривали вільні зони і не дозволяли манкуніанцям отримати якусь вигоду з володіння м’ячем. Тривожним моментом для Рональда Кумана по такій грі стала травма Тобі Альдервейрельд. Голландський захиснику на рівному місці смикнув м’яз і змушений був залишити поле. Поки ж до виходу готувався Флорін Гардош, Ді Марія зіграв у стінку з партнером і пробив з-за меж штрафного – повз ворота.

До півгодини зустрічі оператори все частіше стали вихоплювали в об’єктиви своїх камер Луї ван Галя, натякаючи на те, що гра йде не за планом головного тренера “Манчестер Юнайтед”. Тим не менш, досвідчений наставник виглядав достатньою спокійним, спостерігаючи за тим, як його підопічні раз за разом впираються в ешелоновані редути з гравців “Саутгемптона”. Самі ж гості в атаці практично не з’являлися, лише зрідка навідуючись на чужу половину поля малим числом гравців.

За п’ять хвилин до перерви у “червоних дияволів” нарешті пройшла тямуща комбінація, після проходу Рунеі м’яч дістався ван Персі, проте удар Робіна встиг заблокувати захисник “святих”. У підсумку, за перші сорок п’ять хвилин жодна з команд так і не зуміла завдати хоча б один удар в площину воріт. У перерві Луї ван Галь і Рональд Куман не стали вносити жодних коригувань у склади своїх команд, а другу половину, як і першу, краще почали гості. “Саутгемптон” знову спробував взяти манкуніанців з наскоку, але і цього разу господарі відбилися і відсунули гру від своїх воріт.

В цілому, картина на полі “Олд Траффорд” абсолютно не змінилася в порівнянні з першим таймом. “Манчестер Юнайтед” володів м’ячем, але не міг отримати з цього ніяких дивідендів, “Саутгемптон” надійно грав ззаду, але в контратаки ходив по великих святах і без будь-якого успіху. Після закінчення години зустрічі Луї ван Галь і Рональд Куман взялися за перестановки, бажаючи схилити шальки терезів на свій бік. Спочатку здавалося, що заміни тренерів нічого в грі не поміняли, але вже на 70 хвилині зіграла ставка рульового “святих”. Гості зачепилися за м’яч у штрафний господарів, Пелле отримав тонкий пас від Тадича і пробив у штангу, після чого все той же Тадич успішно зіграв на підборі – 0: 1!

Зрозуміло, “Манчестер Юнайтед” пішов вперед великими силами, але ніяк не міг нанести свій перший удар у ворота. Відмінний шанс зробити це і, що головне, забити був у Мати, коли Форстер невдало змахнув м’яч на Хуана, але іспанець не влучив у дальній кут! Через хвилину Мата знову опинився на вістрі, однак знову не використав момент, невдало замкнув крос Шоу. Незабаром у Хуана був третій поспіль момент – знову мимо.

Філ Дауд компенсував п’ять хвилин, але господарі нічого зробити не змогли. “Саутгемптон” добився перемоги і обійшов “Юнайтед” в таблиці.

Услуги по установке фундамента на винтовых сваях и завинчиванию свай.