11.Кві.2014

“Севілья” пройшлася катком по нестабільного “Порту”

Нинішній сезон виходить просто кошмарним для “Порту”. Догляд Вітора Перейри виявився занадто серйозною втратою для команди , і ось вже другий тренер по ходу сезону не може налагодити гру ” драконів” . Цілком очевидно , що в національному чемпіонаті ” Порту” не підніметься вище третьої строчки , так що Ліга Європи ставала пріоритетним турніром для “Порту”. Перший матч проти “Севільї” португальці виграли з рахунком 1:00 . Єдиний м’яч забив захисник Ельякім Мангала .HollyDolly

Можна було припустити , що матч-відповідь також пройде в неймовірно завзятій боротьбі , але подібний сценарій зовсім не влаштовував “Севілью” , яка продемонструвала в цій грі просто блискучий футбол . Іспанці прямо зі стартового свистка почали свій штурм воріт Фабіано , і всього через п’ять хвилин вони вже вели в рахунку. Бакка заробив одинадцятиметровий удар , який впевнено реалізував Іван Ракітіч . Швидкий м’яч явно вибив з колії футболістів ” Порту” , які раз у раз втрачали м’яч і ніяк не могли провести атаку. А от ” Севілья” давила , і на дванадцятій хвилині цілком могла забивати вдруге , але Коке не вистачило зовсім небагато точності.

Через кілька хвилин Рейес відзначився ударом у дальній кут , проте в цій ситуації страж воріт ” Порту ” зумів дістатися до м’яча і перевести його на кутовий. Перевага “Севільї” відчувалося неозброєним оком , і на двадцять шостій хвилині андалусци відзначилися вдруге. Бакка зробив пас на Вітол , який увійшов у штрафний , легко обіграв Мангала і красиво пробив точно в дальній кут воріт ” Порту”.

Далі – більше ! Через три хвилини вже сам Бакка приймав поздоровлення від партнерів , забивши третій м’яч у ворота португальської команди . Після цього вже стало зрозуміло , що ” Порту” навряд чи зможе врятувати цю зустріч. Проте , інтрига в матчі з’явилася на п’ятдесят четвертій хвилині , коли Коке отримав другу жовту картку і був вигнаний з поля. Тільки от забити у ” драконів” так і не вийшло. Більш того , на сімдесят дев’ятій хвилині “Севілья” відзначилася вчетверте в меншості! Фабіано вкрай невдало перервав прострільну передачу від Вітол , фактично подарувавши м’яч Гамейро , який з кількох метрів розстріляв володіння “Порту” , остаточно оформивши розгром “драконів ” і вихід у півфінал андалузької команди. І навіть гол престижу гостей у виконанні Куарежми навряд чи засмутив футболістів і вболівальників “Севільї”.