16.Лип.2014

“Шахтар” у нудному поєдинку мінімально обіграв “Бордо”

Рівно за тиждень до першого офіційного поєдинку нового сезону – матчу за Суперкубок України проти київського “Динамо” – донецький “Шахтар” проводить черговий спаринг в рамках підготовчих зборів у Швейцарії. Противником чемпіонів України була восьма команда чемпіонату Франції за підсумками минулого сезону “Бордо”. Жірондінцев цього літа очолив відомий у минулому футболіст Віллі Саньоль, тому інтерес до цієї команди у широкої публіки теж є.HollyDolly

Перший тайм звітної зустрічі “Шахтар” провів з ряду геть погано, незважаючи на те, що за його підсумками переміг з рахунком 2:1. Команда Мірчі Луческу не тільки нічого не могла показати ні на флангах, ні в атаці, ні в центрі поля, вона ще виглядала просто потворно в обороні. До перерви можна нарахувати як мінімум чотири виходи гравців “Бордо” (три з них від Хаді Сако) тет з Каніболоцьким, які були наслідками провалів дуету Кривцов-Ракицький. Але гол прийшов до Жирондинці по-іншому: на дванадцятій хвилині Тома Туре, найбільш активний і корисний гравець “Бордо” у звітному поєдинку, виграв верхову дуель у захисника після подачі з правого флангу і головою переправив м’яч у ворота.

“Бордо” діяв набагато краще противника, створював моменти, проте забити весь час не міг. “Шахтар”, свою чергу, не ворота французів не претендував, але якимось чином зумів у першому таймі не тільки відігратися, а й вийти вперед. Протягом двох хвилин дубль оформив Луїс Адріано: форвард спочатку реалізував пенальті, зароблений Костою, а через шістдесят секунд точно пробив ногою, замкнувши подачу праворуч від Срни.

Другий тайм гри був форменим знущанням над тими небагатьма уболівальниками, що вирішили подивитися гру. Біля воріт один одного суперники не створили жодного хоч трохи небезпечного моменту до кінця зустрічі. Єдине, чим по-справжньому відзначалися футболісти, це грубістю. Кілька разів медикам доводилося виходити на поле і надавати гравцям допомогу. Так матч і завершився – нудна мінімальна перемога “Шахтаря”.

Здесь вы можете купить счетчики воды цена лучшая в Интернете с доставкой.