16.Лип.2014

“Шериф” добився перемоги над “Сутьєска”

Дивовижні речі іноді трапляються в єврокубках. Молдавський “Шериф” і чорногорська “Сутьєска” рік тому зустрічалися один з одним у другому відбірковому раунді Ліги чемпіонів. Як вийшло, що ці команди знову перетнулися на цій же стадії – питання виключно до представників УЄФА, які організовували жеребкування. Рік тому перший матч у Молдові завершився з рахунком 1:1, а в повторній грі “Шериф” не залишив каменя на камені від “Сутьєска” з рахунком 5:0.HollyDolly

Господарі витягли урок з минулої кампанії, і цього разу вони поставилися до першого матчу куди уважніше, ніж минулого разу. “Шериф” намагався показати своєму супернику свою силу, не дозволяючи чорногорцям залишати свою половину поля. Правда перший небезпечного моменту біля воріт “Сутьєска” довелося чекати до дев’ятнадцятої хвилини, коли Каду вдало підключився до атаки і пробив по воротах. Янюшевіч не без зусиль зумів впоратися з цим пострілом.

Молдавани поступово нагнітали обстановку біля чужих воріт, і в кінці тайму їм вдалося забити м’яч, але взяття було скасовано, так як Рікардіньо знаходився в положенні “поза грою”. І все-таки “Шериф” домігся свого. На сімдесят другій хвилині господарі пробили Янюшевіча. Мурешану вдався точний удар з кількох метрів після передачі від Іса.

А на вісімдесят шостій хвилині відзначився вже і сам Ісмаїл Іса. Болгарський форвард “Шерифа” вдало зіграв на добиванні після класного удару у виконанні Бенсона. Перемога 2:0 – це відмінне підмога перед повторною грою в Чорногорії.

Дурак и другие игры на деньги онлайн в карты на сайте Азарт Клуб.