23.Січ.2014

Тельо помстився за всю “Барселону”

“Барселона” через пару днів знову повернулася в гості до ” Леванте”. На вихідних в матчі чемпіонату ” блауграна ” не зуміла обіграти ” жаб ” , закінчивши поєдинок з рахунком 1:1. Тепер каталонці жадали помсти. Очікувалося , що Херардо Мартіно випустить на поле всіх своїх лідерів з тих , які можуть грати. “Леванте” , правда , здатися не збирався. Наставник команди Хоакін Капаррос заявив , що його команда буде боротися за вихід у півфінал Кубка Іспанії .HollyDolly

Херардо Мартіно неабияк змінив склад команди , давши можливість вийти на поле декільком футболістам , які не часто виходять на поле у складі ” Барселони”. На перших хвилинах активніше виглядали господарі . В одному з епізодів Хорді Ксуметра не вистачило виконавської майстерності. Хавбек увійшов у штрафну і пробив , але у ворота не влучив.

“Барселона” швидко прийшла в себе і сама ледве не забила . Спочатку Педро з правого флангу увійшов у штрафну і пробив у дальній кут , але влучив у штангу. Незабаром після прострілу Тельо Вінтра мало не зрізав м’яч у свої воріт.

Здавалося , гра буде веселою і гостро атакуючої . Однак поступово хід зустрічі впав. “Барселона ” володіла м’ячем. Однак толком ” блауграна ” створити нічого не могла. Хіба що нагір’ями невдало послизнувся , але Адріано з вигідної позиції пробив кудись зовсім не туди , куди треба було.

Рахунок був відкритий несподівано. Після закінчення півгодини “Леванте ” отримав право на штрафний на лівому фланзі. Пішла подача , Пуйоль головою скинув м’яч у центр власній штрафній на … Ель- Жара. Перший удар форварда в упор Пінто відбив прямо перед собою. Сам же Ель- Жар був на добиванні , який, як фехтувальник , проткнув футбольний снаряд у ціль .

Після цієї події хід зустрічі не змінився. “Барселона ” володіла м’ячем та ініціативою . Проте зробити підопічні Мартіно нічого не могли. У підсумку , перший тайм завершився мінімальною перевагою ” Леванте”.

У перерві Херардо Мартіно треба було щось робити. Його підопічні виглядали беззубо в першому таймі. А не виграти другий матч у ” Леванте ” протягом декількох днів – зовсім не той результат , до якого звикли в “Барселоні”.

Другий тайм почався в тому ж дусі , як і перший. ” Блауграна ” повністю володіла ініціативою та м’ячем . Однак м’яч вийшов випадковим. Навіть курйозним . Після довгої передачі Тельо увірвався в штрафну і пальнув у дальній кут , але Хаві Хіменес спокійно відбив м’яч прямо перед собою , благо його оточували повернулися захисники . Вінтра вирішив переправити футбольний снаряд на кутовий. Однак , вибиваючи , потрапив в … Хуанфарана . Від нього ж м’яч залетів у сітку воріт.

Після цього ” Леванте” став діяти трохи активніше . Стали поступово ” жаби ” вибиратися зі своєї половини поля. Хоча ініціатива , звичайно , залишалася у “Барселони” . У підсумку , ” блауграна ” забила і другий м’яч . Знову Мессі знайшов передачею Тельо. Той же знову легко пішов від нагір’я. На цей раз Тельо зробив все сам , змістившись в центр , пробивши над руками воротаря.

В цілому , гра була зроблена для “Барселони”. Міг забити Хаві. Мессі пробив по воротах , влучив у захисника , а від нього м’яч відскочив до досвідченого хавбеку . Хаві бив в упор , але воротар “Леванте ” врятував . Пізніше міг забивати і сам Мессі. Але його удари брали на себе захисники господарі .

За десять хвилин до кінця каталонці забили і втретє . Мессі в центрі поля пішов від опікунів , рушив по діагоналі до штрафного і передачею знову вивів Тельо до воріт . Нападнику залишалося лише оформити дубль , що він і зробив.

Тут же Тельо міг забити ще . Після удару з-за штрафної Хаві Хіменес витягнув м’яч з “дев’ятки” . І все-таки він забив ще раз . Всі за тим же сценарієм . Мессі робить передачу за спину нагір’я, і Тельо вчетверте від нього тікає і б’є в ціль. Хет- трик форварда. До речі , Тельо став першим футболістом , який забив три м’ячі в цьому розіграші Кубка Іспанії .

У підсумку , перемога ” Барселони”. ” Блауграна ” вже може себе вважати півфіналістом Кубка Іспанії .

Купить опалубку для перекрытий raobud.com.ua/catalog/opalubka – опалубка в Киеве.