19.Бер.2015

Тевес знищив “Боруссію” у Дортмунді

images-2Ця пара спочатку визнавалася фахівцями як одна з самих рівних на стадії 1/8 Ліги чемпіонів. Перша гра це думка підтвердила. “Ювентус” приїхав у гості до “Боруссії” з мінімальною перевагою. Перемога вдома 2: 1 – це один з найгірших результатів на стадії плей-офф. Тим не менш, “Ювентус” прибув до Дортмунда саме з таким станом справ.

Перед матчем наставник “Боруссії” Юрген Клопп заявив, що головним козирем його команди є вболівальники на домашньому стадіоні. Шанувальники дортмундців підготувалися. Команди вони зустрічали, виклавши золотими плашками цифру “97”. Звичайно, в Дортмунді ніколи не забудуть, що в 1997-му році “Боруссія” у фіналі Ліги чемпіонів обіграла “Ювентус”.HollyDolly

Тим не менш, матч для господарів почався обескураживающе. Тевес отримав м’яч перед штрафним і метрів з двадцяти трьох пробив у ближній верхній кут. Вайденфеллер явно запізнився зі стрибком. М’яч влетів у кут, поставивши “Боруссію” перед завданням забивати, як мінімум, двічі хоча б для того, щоб перевести поєдинок в овертайм. А йшла адже лише третя хвилина.

“Боруссія”, природно, тут же заволоділа м’ячем. Німці намагалися своїм пресингом накривати туринців на чужій половині поля. Однак “Ювентус” діяв активно. Італійці підбирали майже будь-якої вільної м’яч. При цьому підопічні Алегрі не притискалися до своїх воріт, не полегшуючи супернику задачу.

Ліхтштайнер вирішив хвилині на п’ятнадцять перевірити готовність Вайденфеллера. На цей раз воротар виявився напоготові і парирував складний постріл швейцарця. У “Боруссії” ж попереду нічого не клеїлося. У середині тайму на полі стали закипати емоції. Однак арбітр зустрічі Мілорад Мажич вперто не показував попередження. Одне з жорстких єдиноборств закінчилося для “Ювентуса” сумно. Погба боровся зі Шмельцер і отримав травму коліна. Французу знадобилася заміна. Цікаво, що Аллегрі замість хавбека випустив номінального захисника Барцальї.

Хвилин за п’ятнадцять до кінця першого тайму здалося, що “Боруссія” починає “розбігатися”. Однак туринці вміло погасили цю активність дортмундського колективу. Німці володіли м’ячем, але отримати з цього хоч щось у підопічних Клоппа не виходило. На перерву команди так і пішли за мінімальної переваги “Ювентуса”.

На початку другої половини “Ювентус” міг вирішити долю протистояння. Тевес протягнув м’яч по центру і покотив його трохи правіше на Морату. Однак іспанець не зміг переграти Вайденфеллера. Незабаром ситуація повторилася. Але знову голкіпер вийшов переможцем з дуелі.

“Ювентус” володів перевагою у другому таймі. У “Боруссії” же в атаці нічого не виходило. Біля воріт Буффона довго не виникало небезпечних моментів. Вперше м’яч ледь не прошмигнув у сітку туринців в середині другої половини. Після рикошету Буффон виявився відіграний, але м’яч пролетів трохи мимо цілі. А “Ювентус” майже тут же забив другий гол. Після передачі з центру Тевес вивалився на рандеву з Вайденфеллером. Однак аргентинець не став скупитися і облив м’яч наліво на Морату, перед яким були вже порожні ворота. Після цього ситуація “Боруссії” стала майже безнадійною. Дортмундцам треба було забивати вже чотири голи.

“Боруссія” не здавалася. Буффону незабаром довелося виручити свою команду. А ось біля інших воріт порятунків не було. Тевес отримав ще одну передачу з центру, опинився віч-на віч з Вайденфеллером і змусив його втретє капітулювати за матч. Майже відразу Аллегрі зняв героя матчу Тевеса з гри.

У час, що залишився команди, в цілому, догравали поєдинок. Суддя і зовсім додав до основного часу всього одну хвилину.

Мабуть, якийсь цикл дортмундської “Боруссії” закінчився. Юрген Клопп треба перезавантажити команду. “Ювентус” же знову опинився в числі восьми найсильніших клубів Європи. Суперника по чвертьфіналу чемпіон Італії впізнає в п’ятницю.