10.Кві.2015

“Валенсія” втратила перемогу над “Атлетиком”

images-92“Валенсія” в рамках тридцятого туру чемпіонату Іспанії проводила важкий матч на “Сан-Мамесі” проти “Атлетика”. Команду Нуну Ешпіріту влаштовувала тільки перемога, оскільки “кажани” за підсумками сезону розраховують потрапити в зону Ліги чемпіонів. Мотивації футболістам “Валенсії” додавав також той факт, що “Севілья” свою гру туру вже виграла і наздогнала “мишей” за набраними очками. Баски підійшли до звітної зустрічі тільки на восьмій позиції, але віддавати без бою окуляри підопічні Ернесто Вальверде не планували. На своєму полі “Атлетик” виграв останні три матчі, у тому числі у мадридського “Реала”, і команда була не проти продовжити успішну статистику.HollyDolly

Команди почали матч досить спокійно, чого навряд чи можна було очікувати. Враховуючи турнірну ситуацію, приділяти більшу увагу атаці повинні були футболісти “Валенсії”, але вони воліли не форсувати події. Активна боротьба стала девізом на футбольному полі, і зіткнення гравців не були рідкістю. Вже на 27-й хвилині матчу Нуну Ешпіріту зробив першу заміну, оскільки травму отримав Пабло П’ятті. Замість нього в гру вступив Родріго Де Пауль. Ця зміна в складі стало чи не ключовим, але про це ми поговоримо пізніше. За весь перший тайм баски і “кажани” за великим рахунком не змогли створити жодного небезпечного моменту. На перерву команди йшли при нульовому рахунку на табло.

Другу половину гри набагато активніше розпочали господарі, і небезпечний момент не змусив себе чекати. Два поспіль кутових виконали підопічні Ернесто Вальверде, і після другої подачі Мікель Сан-Хосе зміг виграти повітря і нанести досить сильний удар по воротах. Тим не менш, Дієго Алвес в цьому епізоді впорався з воротарської роботою. Незабаром вже Оскар Де Маркос пройшов по флангу і виконав якісний навіс на голову Аріца Адуріца. Форвард пробивав у дальній кут, однак Ніколас Отаменді врятував “Валенсію” у цій ситуації.

“Кажани” як і раніше мало ходили в атаку, але на 61-й хвилині матчу саме гості відкрили рахунок. Розіграли підопічні Нуну Ешпіріту комбінацію в чужій штрафній площі, і в її завершенні Родріго Де Пауль відправив ігровий снаряд точно в кут воріт “Атлетика”! Баскам було не так просто прийти в себе, адже саме вони домінували на полі до забитого м’яча. На 73-й хвилині матчу “Валенсія” мала шанс зміцнити свою перевагу. Вийшовши на заміну Альваро Негредо зачепився за м’яч в чужій штрафній площі, а потім робив передачу на Родріго Морено, що знаходиться без опіки. Футболіст намагався, але потрапити у ворота йому не вдалося.

На 82-й хвилині гри Ніколас Отаменді пробивав по воротах після розіграшу кутового, але Гірка Іраісос виручив господарів. Через кілька хвилин Отаменді знову опинився в центі уваги, коли він у центрі поля зіграв високо піднятою ногою. Арбітр вирішив, що це порушення тягне на червону картку. Емоції в той момент загострилися до межі, і головний рефері був змушений дістати з кишені ще пару карток, але вже жовтого кольору.

У самому кінці матчу “Атлетіко” вдалося зрівняти рахунок, коли Аріц Адуріц успішно зіграв на добиванні. Повтор показав, що форвард господарів знаходився в офсайді, і арбітри помилилися. Матч так і завершився з рахунком 1: 1. “Валенсія” втратила два очки на “Сан-Мамесі”, і боротьба за четверте місце загострилася до межі.

Профессиональная порошковая покраска изделий и деталей в Киеве.