07.Лют.2016

Викрасти за 88 секунд: “Арсенал” перервав серію невдач і продовжує мріяти про титул

rp_images-7-150x1501.jpg“Арсенал” вирушав до південного узбережжя в гості до “Борнмут” з рішучим настроєм. У чотирьох крайніх іграх Прем’єр-ліги “каноніри” не перемагали, а в трьох останніх лондонцям навіть не вдавалося забити. Суботню поразку “Манчестер Сіті” і майбутній матч проти “Лестера” змушували підопічних Арсена Венгера перемагати на “Голдсендс”, щоб нагадати всім про чемпіонські амбіції. Але “Борнмут” поступово обростає м’язами, і команда Едді Хау була не проти створити сенсацію.

Склад “Борнмут” виявився звичним для ока уболівальників. Центральною фігурою був Бенік Афобе, який після свого трансферу в чотирьох матчах забив вже три голи. Справа в тому, що цей форвард є вихованцем “Арсенала”, але за лондонців він не зіграв жодного разу, блукаючи по орендах в шести різних клубах. Арсен Венгер досить несподівано залишив в запасі Пера Мертезакера і Тео Уолкотта. У центрі оборони знову з’явився Габріель Пауліста, а на правому краю атаки працював Алекс Окслейд-Чемберлен.

Стартовий відрізок вийшов досить спокійним, хоча “Арсенал” відразу ж заволодів територіальною перевагою. Можна виділити удар Алексіса Санчеса зльоту з меж штрафного майданчика зліва, але чилієць промахнувся, нагадавши глядачам про свої не самих оптимальних кондиціях. Раніше після відмінної передачі з глибини Олів’є Жиру рвався на побачення з голкіпером, однак Стів Кук зробив шикарний підкат і ліквідував загрозу володінь Артура Боруца.

В середині першого тайму підопічні Арсена Венгера змогли відкрити рахунок. Після закидання з глибини Олів’є Жиру головою скинув м’яч трохи назад, а Олів’є Жиру з десятка метрів потужно пробив під поперечину без шансів для голкіпера. “Арсенал” перервав затяжну серію без забитих голів і відчув їх смак, як акула запах крові. 88 секунд знадобилося гостям з Лондона, щоб подвоїти свою перевагу. Розіграли “каноніри” стрімку контратаку, Аарон Ремзі зробив пас на правий край штрафного майданчика, звідки щільно пробив Алекс Окслейд-Чемберлен. М’яч влучив у дальню штангу, а потім опинився в сітці!

“Арсенал” знизив обороти, а “Борнмут” шукав свого шансу повернутися в гру. Гаррі артерії в одному з епізодів пробивав під поперечину, однак досвідчений Петро Чех в стрибку перевів м’яч на кутовий. Незабаром Габріель Пауліста програв позицію Марку П’ю, і той зліва під кутом виходив на ворота “Арсеналу”, але свого партнера підстрахував Ектор Бельерін, який скористався повільністю суперника. До завершення першого тайму на табло “Голдсендс” залишився горіти рахунок 0: 2.

Массаж – это способ эффективного и приятного оздоровления организма – лечебный массаж днепропетровск. Хиромассаж – безотрывные движения рук массажиста – безболезненные, медленные, плавные, похожие на бесконечный танец или узор, когда один рисунок переходит в другой.

Після перерви “Борнмут” намагався комбінувати на чужій половині поля в стилі самого “Арсеналу”, а відсоток володіння м’ячем господарями досягав позначки в 70%. Одна з атак господарів при потуранні оборони гостей увінчалася ударом Адама Сміта, але м’яч не ліг як слід на ногу підключився захиснику. Лондонці відповіли більш гостро, і протягом однієї хвилини Артур Боруц довелося двічі рятувати свою команду. Спочатку голкіпер відбив м’яч за лицьову лінію після удару Санчеса, а потім зловив ігровий снаряд, коли Жиру пробив після подачі від кута поля. В обох випадках в ролі асистента виступав Озіл.

В середині другого тайму Едді Хау випустив на заміну Джошуа Кінга і Жуніора Станісласа, а пізніше освіжити атакуючу лінію повинен був Льюїс Граббан. Цікаво, що на лаві запасних знову просидів Хуан Ітурбе. Просто дивно, як футболіст такого рівня, який взяв участь в шести іграх групового етапу Ліги чемпіонів за “Рому”, не проходить до складу команди з нижньої частини Прем’єр-ліги. Що стосується гри, то обстановка на футбольному полі була абсолютно спокійною, що в повній мірі влаштовувало “Арсенал”.

В кінці матчу в Борнмуті пішов дощ, але опади довго не заставялі футболістів підбадьоритися. На останній хвилині шанс відзначитися був у Аарона Ремзі, проте валлієць не реалізував вихід один на один з Артуром Боруцом під кутом. У компенсований час вже Петр Чех себе проявив, впоравшись з хорошими ударами Стіва Кука і Гаррі артерії. Фінальний свисток арбітра зафіксував підсумковий рахунок 0: 2. “Арсенал” перервав невдалу серію і продовжує мріяти про титул. “Борнмут”, незважаючи на поразку, має хороші перспективи. У складі господарів виділявся Адам Сміт, що проробив величезний обсяг бігової роботи.