30.Січ.2017

“Ювентус” без шуму і пилу обіграв “Сассуоло”

В рамках двадцять другого туру чемпіонату Італії “Сассуоло” приймав “Ювентус”. Команда Еусебіо Ді Франческо підійшла до поєдинку з грандом в хорошому настрої. У трьох останніх матчах Серії А “чорно-зелені” не програвали і набрали сім очок. Продовжити успішну серію “Сассуоло” було непросто, хоча в минулому сезоні на своєму полі підопічні Ді Франческо змогли обіграти “Ювентус” з мінімальним рахунком. Ось і на цей раз “чорно-зелені” розраховували створити сенсацію.

Захисники “Ювентуса” на перших хвилинах діяли не дуже впевнено. Грубу помилку допустив Бонуччі, благо гості тут же включилися в боротьбу і не дозволили гравцям “Сассуоло” завершити атаку ударом по воротах Буффона. Потім на рівному місці туринці ще й привезли кутовий біля своїх воріт. Гол, який підопічні Массіміліано Аллегрі провели дуже скоро, був дуже важливим для “старої синьйори”, ставши таким собі зарядом впевненості. Маріо Манджукич зліва притримав м’яч і зробив пас п’ятою по флангу на хід Алексу Сандро. Останній доставив ігровий снаряд у центр штрафного майданчика, а відірвався від опікуна Гонсало Ігуаїн пробив Консилией!

У “Сассуоло” в атаці не ладилося рівним рахунком нічого. “Ювентус” же в середині першого тайму міг зміцнити свою перевагу. Після довгої передачі з глибини Манджукич уникнув офсайду і зліва відправив м’яч у штрафний майданчик. На ігровий снаряд набігав Гонсало Ігуаїн, але удар у аргентинського форварда не вийшов. Через пару хвилин “стара синьйора” все ж забила, причому знову провалилася опорна зона “чорно-зелених”. Вдало гості пішли в пресинг на чужій половині поля, Ігуаїн після відбору м’яча зліва зробив пас назад до лінії штрафного майданчика. Диба хитро пропустив ігровий снаряд, а Самі Хедіра чітко пробив на виконання без великих шансів для Консилией.

Після другого гола гра проходила в більш спокійному ключі. Якщо “Сассуоло” в чомусь і додав, то лише в контролі м’яча. Зі створенням же моментів у господарів виникали величезні проблеми. “Ювентус” не дозволяв суперникам вольностей поблизу штрафного майданчика, тому у Джанлуїджі Буффона роботи не було. Перший тайм так і завершився з комфортною перевагою “старої синьйори”.

Массіміліано Аллегрі в перерві напевно доніс до своїх підопічних, що розслаблятися їм не варто. Незважаючи на рахунок, “Ювентус” включив солідні обороти і організовував атаку за атакою. На завершення однієї з таких класний удар з-за меж штрафного майданчика завдав Пауло Диба. Консилией було б дуже складно, потрап м’яч у ворота, але в цій ситуації на виручку господарям прийшла штанга! “Сассуоло” відповів своїм якісним моментом. На завершення стрімкої атаки ПОЛІТАН пробив з правого краю штрафного майданчика – Буффон відбив м’яч перед собою, а потім в ближньому бою накрив удар з добивання у виконанні Матрі.

Час минав, а “Ювентус” і не думав зупинятися. Гості багато атакували, розраховуючи провести третій гол і вбити інтригу. Проте, рахунок 0: 2 протримався до фінального свистка. Команда Массіміліано Аллегрі домоглася дуже впевненої перемоги і зміцнила лідерство в Серії А.

Купить окна алюминиевые в Одессе eco-fasad.com.ua/produkciya/aluminievie-okna-i-dveri лучшие цены на окна.