26.Лют.2015

“Ювентус” переміг “Боруссію”, але результат протистояння залишається під питанням

rp_images-1-150x150.jpgНапевно, у вівторок в рамках 1/8 Ліги чемпіонів проходили два найбільш інтригуючих поєдинку цій стадії. В одному з них в Турині місцевий “Ювентус” приймав дортмундську “Боруссію”. Безумовно, при згадці цих двох команд на думку спадає фінал Ліги чемпіонів 1997 року. Тоді німецька команда була сильнішою 3: 1.

Назвати фаворита напередодні нинішнього поєдинку було важко. Напевно, трохи більше шансів було у “Ювентуса”. Туринський клуб все ж брав суперника на домашній арені, де не програвав з квітня 2013 року. З іншого боку, “Боруссія” стала нарешті прокидатися. У Бундеслізі підопічні Клоппа пішли з зони вильоту, а в трьох останніх поєдинках забили 10 голів.

Матч розпочався жваво. Вже перша атака дортмундців знову подумки повернула глядачів до фіналу 18-річної давності. Іммобіле, до речі, колишній гравець “Ювентуса” пальнув метрів з двадцяти семи. Однак повторити шикарний гол Ларса Ріккена йому не вдалося, так як футбольний снаряд пролетів трохи вище цілі. В атаці у відповідь Шмельцер біля своєї штрафної зніс Тевеса. Пірло вже прикидав в голові, як би пробити зі стандарту, однак суддівського свистка не прозвучало.HollyDolly

“Ювентус” діяв на перших хвилинах агресивно, чого від туринців мало, хто чекав. У підсумку, “Стара синьйора” зуміла забити швидкий гол. Мората по лівому флангу увійшов у штрафну і пробив у дальній кут по незручною для Вайденфеллера траєкторії. Голкіпер долонею лише злегка пригальмував м’яч, і Тевес в боротьбі зі Шмельцер поставив ногу, не промахнувшись повз порожні ворота.

Однак перевагою в рахунку “Ювентус” володів недовго. К’єлліні послизнувся біля своєї штрафної, Ройс опинився віч-на-віч з Буффоном і легко пробив у ціль, не залишивши капітану туринців шансів.

Після цього пішла рівна гра. Обидві команди думали про атаку, але моментів не було. Однак поступово дортмундська команда додала. Підопічні Клоппа стали високо пресингувати, не даючи суперникам толком вийти зі своєї половини поля. Додатково до всього вже в першому таймі “Ювентус” зазнав серйозну втрату. Через пошкодження достроково на лавку відправився Андреа Пірло. До речі, трохи раніше також через травму поле покинув Лукаш Піщек.

За три хвилини до кінця першого тайму рахунок знову змінився. Причому несподівано забили господарі. Тевес видряпав м’яч перед чужій штрафній і віддав його наліво на Погба. Француз зряче прострілив на Морату, якому залишалося просто поставити ногу. З декількох метрів іспанець промахнутися просто не мав права.

До перерви більше нічого цікавого не відбулося. “Ювентус” довів перший тайм до перемоги. Однак говорити, ніби щось ясно хоча б у цьому матчі, було ні в якому разі не можна. Відразу після перерви Клопп вирішив зняти з гри Сократіса Папастатопулоса. Мабуть, саме його фахівець порахував винним і двох голах з близької відстані.

Знову першу атаку тайму провела “Боруссія”. Але потім “Ювентус” знову прибрав ініціативу собі. Відмінний момент був у господарів після стандарту. Маркізіо навісив, а Бонуччі повинен був розстрілювати ворота. Захиснику ніхто не заважав, але він головою махнув повз футбольного снаряда. Дортмундці відповіли ударом Іммобіле з розвороту з меж штрафного. Але Буффон спокійно забрав м’яч.

До середини другої половини “Боруссія” знову прибрала м’яч собі. Проте захисники Туринського колективу здорово перекривали всі зони біля своїх воріт. Підопічні Клоппа катали м’яч, але щось придумати не могли. Дортмундці постаралися щось придумати за рахунок стандартів. Однак кутові також не давали результату. У “Ювентуса” же був реальний шанс забити. Тевес на лінії штрафного в оточенні кількох опонентів у падінні пробив у кут. М’яч зачепив Хуммельс і прокотився в парі сантиметрів від мети.

“Боруссія” відповіла дальнім ударом Обамеянга. Однак м’яч пройшов повз ціль. Туринці ж били точніше. Тевес з-за меж штрафного пальнув і потрапив у ворота, але Вайденфеллер парирував його на кутовий. Після стандарту К’єлліні виграв боротьбу на “другому поверсі”, але пробив вище.

Наприкінці матчу “Ювентус” мав прекрасний момент, щоб забити третій гол. Мората покотив м’яч наліво в штрафну, куди увірвався Перейра. Хавбек опинився віч-на-віч з Вайденфеллером і бив у дальній кут, але трохи не влучив. В результаті, матч так і закінчився. “Ювентус” переміг. Однак комфортним перевага туринців не можна. “Боруссія” ж, незважаючи на поразку, напевно, може бути задоволена результатом першого матчу плей-офф.

Как правильно выбрать мужские рубашки купить в спб по лучшим ценам и быстрой доставке в Санкт-Петербурге.