30.Гру.2013

Знову 2-1: “Ліверпуль” програв “Челсі”

2013 підходить до кінця, і 19 -й тур англійської Прем’єр -ліги був його фінальним футбольним акордом . Головним матчем заключного футбольного вікенду , безумовно , було протистояння “синіх ” і ” червоних ” на ” Стемфорд Брідж ” . І “Челсі” , і “Ліверпуль ” цього року всерйоз борються за чемпіонське звання. Прямо як у старі -добрі часи протистояння Жозе Моурінью та Рафаеля Бенітеса.HollyDolly

Тепер біля керма “Ліверпуля ” коштує Брендан Роджерс , який починав свою тренерську кар’єру в якості одного з помічників Моурінью в “Челсі”. Перед цією грою керманич ” червоних” подякував свого португальського ментора , заявивши , що якби не Жозе , то він би зараз не сидів у тренерському кріслі “Ліверпуля”. Роджерс дійсно проробив блискучу роботу з мерсисайдської командою , зумівши повернути її в число лідерів англійського футболу. У минулому турі “Ліверпуль” провів непростий поєдинок проти ” Манчестер Сіті” , який він програв з рахунком 2:1 , і ось тепер “червоних” чекало ще одне серйозне випробування на міцність.

Первоклассные услуги по продвижению и раскрутке сайтов, SMO и SMM продвижение в социальных сетях.

У порівнянні з матчем проти “городян ” головний тренер ” Ліверпуля ” зробив всього одну заміну , випустивши Даніеля Аггера замість Алі Сіссоко . А ось Жозе Моурінью знову зважився на ротацію , причому на досить несподівану . З перших хвилин формально вийшли відразу п’ять захисників , але Давид Луїс розташовувався ближче до центру поля через відсутність Раміреса. У нападі Моурінью випустив Самюеля Ето’О , давши йому в напарники Азара , Оскара і Вілліана.

Гра почалася з місця в кар’єр , і вже на четвертій хвилині “Ліверпуль ” зумів вийти вперед. Після навісу зі штрафного від Коутіньо Суарес скинув м’яч головою на Шкртела , який зумів проштовхнути снаряд точно в ціль . “Челсі ” міг відквитати відразу ж , якби не Глен Джонсон , який вибив м’яч буквально з лінії воріт. Пропущений гол пішов ” Челсі” тільки на користь , і ” сині ” стали атакувати як заведені . Моменти виникали біля воріт Міньоле один за іншим, і гол Едена Азара на сімнадцятій хвилині став логічним завершенням серії атак ” синіх”. Лондонці провели стрімку атаку по центру , в результаті якої м’яч відскочив до Азару метрах в двадцяти від воріт Міньоле , а Еден класно пробив у дотик точно в дальній кут воріт бельгійського воротаря.

На тридцятій хвилині трапився вкрай неприємний епізод. Браніслав Іванович у боротьбі з Даніелем Аггером отримав пошкодження і був змушений покинути поле , замість нього з’явився Ешлі Коул. А буквально через хвилину після цієї заміни “Челсі ” вдалося вийти вперед. Оскар отримав м’яч в штрафній площі суперника і скинув його на Ето’О. Камерунський форвард корявенько вдарив метрів з семи , але навіть цього вистачило для того , щоб пробити Міньоле .

У перерві Моурінью зробив ще одну заміну , випустивши Обі Мікеля замість Лемпарда. Другий тайм міг початися з гола у ворота ” Челсі” , але удар Сахо припав точно в поперечину. Всього через пару хвилин Ето’О вискочив один на один і хльостко пробив у ближній. Міньоле встиг підняти руку і відбити потужний удар камерунського форварда. Взагалі у другому таймі гольових моментів було хоч греблю гати. Луїс Суарес , якого “сині” пов’язали практично по руках і ногах , хльостко бив з-за меж штрафного , але Петр Чех впорався з ударом. Трохи пізніше подібним пострілом відзначився і Глен Джонсон , і знову досвідчений воротар “Челсі ” врятував команду. У ” Челсі” ж найнебезпечніший момент мав Фернандо Торрес , який ухитрився пробити прямо в Міньоле буквально з п’яти метрів .

Кінцівка матчу запам’яталася сутичкою між Оскаром і Лукасом , а також спробою Міньоле зіграти форварда. Але навіть такі старання не допомогли “Ліверпулю” .