13.Сер.2014

“Зоря”, обігравши “Іллічівець”, набрала перші очки в чемпіонаті

Третій тур чемпіонату України закривався поєдинків Запоріжжя, де луганська “Зоря”, вимушена проводити домашні поєдинки на нейтральному полі, зустрічалася з маріупольським “Іллічівцем”. На момент початку поєдинку луганчани залишалися єдиною командою чемпіонату, в графі очки якої значлась цифра “нуль”. У “Іллічівця” був на один бал більше.

Взагалі, команди відмінний футбол, якого від них мало хто очікував. Перший тайм звітної гри вийшов багатим на цікаві і гарні моменти. Обидва колективи йшли вперед, і у обох це виходило. Більше, напевно, у “Іллічівця”. У команди Миколи Павлова хороші моменти до перерви мали Караваєв, Кулач, Мішнёв, а також Гринь, один з кращих на полі в звітній грі. Команда Павлова грала в хороший комбінаційний футбол, який в доповненні з відмінними індивідуальними діями деяких гравців, як, наприклад, згаданого вже Гриня, виглядав дуже привабливо.
Здесь вы можете заказать рефератHollyDolly, дипломную работу или купить курсовую.
Тим не менш, на перерву у статусі виграє пішла “Зоря”. Прекрасна контратака луганської команди завершилася точним навісом Ігоря Чайковського на дальню штангу, де точним ударом м’яч в ворота переправив Пилип Будківський. Цей гол фактично ніяк не вплинув конкретно на гру “Іллічівця”: маріупольська команда продовжила йти вперед і гостро атакувати.

У другому таймі гості продовжили засідати на половині супротивника, але тепер вже “червоні” великими силами, ніж в першому таймі, а від того “​​Зорі” постійно вдавалося проводити свої гострі контратаки. Так, в дебюті тайму Гальчук відбив небезпечний удар з близької відстані від Хомченовського, в середині тайму Будковський не зміг завдати точного удару по порожнім воротам, а вже ближче до завершення Вернидуб потрапив головою в каркас воріт.

В цілому, “Іллічівець” до кінця зустрічі грав краще за суперника, створюючи відмінні моменти. Однак в рамці воріт “Зорі” не менше відмінній діяв молодий воротар Микита Шевченко – кіпер не один раз рятував свою команду, а один раз йому на допомогу прийшла навіть перекладина.

Так команди, у високому темпі і з великою кількістю моментів, і дограли до фінального свистка без забитих м’ячів. 1: 0 – “Зоря” здобула першу вікторію в сезоні, “Іллічівець” йде без перемог.